Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nino-kharatishvili/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніно Харатішвілі - книги та біографія

Ніно Харатішвілі

Повне ім'я:Nino Haratischwili / ნინო ხარატიშვილი

Ніно Харатішвілі - відома німецька письменниця, драматургиня та театральна режисерка грузинського походження, авторка численних романів.

Провідними темами її масштабної творчості є війни у країнах та думках людей, жорстокість, агресія та прагнення до миру. Ніно народилася 8 червня 1983 року у Тбілісі, у цьому ж місті пройшло дитинство майбутньої письменниці. Після розпаду Радянського Союзу разом з матір’ю переїхала до Німеччини, відвідувала театральну школу в Гамбурзі.

Ніно Харатішвілі є важливим голосом в грузинській та світовій літературі, її твори перекладені багатьма мовами світу й отримали визнання читачів та критиків. Письменниця відома своєю здатністю створювати складних персонажів та багатогранні сюжети, які залишають великий слід не лише у літературному світі, але й в серцях читачів.

Свою першу книгу «Юя» авторка видала в Німеччині у 2010 році, у майбутньому авторка напише та видасть ще декілька книжок:

Роман «Восьме життя (для Брільки)» став візитівкою письменниці й визнаний сучасною класикою читачами з усього світу, книга була відзначена престижною премією Бертольда Брехта.

Книги Ніно Харатішвілі допомагають поглянути на світ через призму іншого життєвого досвіду та заглибитися в оригінальні сюжети з цікавими персонажами.

Переглянути асортимент творів та купити книги авторки ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», або у наших офлайн-книгарнях вашого міста!


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image