Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nino-gereti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніно Гереті - книги та біографія

Книги Ніно Гереті входять до популярних серій «Найкращий подарунок» та «Воркбук. Дівочі секрети». Стильне оформлення, поради, відкриття нових модних трендів, схеми та інші приємні нюанси щоденників — усе це допоможе правильно розподілити час протягом дня.

Біографія Ніно Гереті залишається невідомою широкому загалу, проте її книги стали в пригоді не одному читачу. Її щоденники — незамінний інструмент для впорядкування справ. Вони дають можливість дотримуватися режиму в будь-який момент, щоб бути красивою та впевненою за будь-яких обставин. 

Творчість Ніно Гереті — справжня знахідка для жінок, які дбають про власну зовнішність та намагаються зберегти всі секрети краси в зручному щоденнику. Завдяки такому блокноту стає зручніше дотримуватися щоденного розпорядку, водного режиму, косметичних процедур або фітнес-тренувань, навіть якщо ти це робиш удома. А досвід ікон стилю та поради відомих знаменитостей-красунь допоможуть відчути себе неперевершено. Поради й цитати мотивують та створюють позитивний настрій на кожен день та відкривають заново багато звичних речей.

Щоденники Ніно Гереті дають нагоду самому вибирати потрібні моменти для заповнення, а зручні розділи допомагають підтримувати регулярність справ для збереження краси і не забути про список необхідних занять чи процедур. Читачі відзначають зручність та практичність у використанні, також особливу увагу звертають на цікаві та корисні поради, які можна застосовувати в реальному житті. Стосуються вони різних речей, це може бути і вибір одягу, і косметичні процедури, і навіть здорове харчування. Такі воркбуки — винятковий подарунком, який порадує кожну красуню.  

Книги Михайла Іванова розкривають основні ідеї та практичні поради найкращих бестселерів в доступній та лаконічній формі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image