Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nino-gereti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніно Гереті

Життєпис

Книги Ніно Гереті входять до популярних серій «Найкращий подарунок» та «Воркбук. Дівочі секрети». Стильне оформлення, поради, відкриття нових модних трендів, схеми та інші приємні нюанси щоденників — усе це допоможе правильно розподілити час протягом дня.

Біографія Ніно Гереті залишається невідомою широкому загалу, проте її книги стали в пригоді не одному читачу. Її щоденники — незамінний інструмент для впорядкування справ. Вони дають можливість дотримуватися режиму в будь-який момент, щоб бути красивою та впевненою за будь-яких обставин. 

Творчість Ніно Гереті — справжня знахідка для жінок, які дбають про власну зовнішність та намагаються зберегти всі секрети краси в зручному щоденнику. Завдяки такому блокноту стає зручніше дотримуватися щоденного розпорядку, водного режиму, косметичних процедур або фітнес-тренувань, навіть якщо ти це робиш удома. А досвід ікон стилю та поради відомих знаменитостей-красунь допоможуть відчути себе неперевершено. Поради й цитати мотивують та створюють позитивний настрій на кожен день та відкривають заново багато звичних речей.

Щоденники Ніно Гереті дають нагоду самому вибирати потрібні моменти для заповнення, а зручні розділи допомагають підтримувати регулярність справ для збереження краси і не забути про список необхідних занять чи процедур. Читачі відзначають зручність та практичність у використанні, також особливу увагу звертають на цікаві та корисні поради, які можна застосовувати в реальному житті. Стосуються вони різних речей, це може бути і вибір одягу, і косметичні процедури, і навіть здорове харчування. Такі воркбуки — винятковий подарунком, який порадує кожну красуню.  

Книги Михайла Іванова розкривають основні ідеї та практичні поради найкращих бестселерів в доступній та лаконічній формі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку