Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nina-fialko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніна Фіалко - книги та біографія

Ніна Фіалко

Фіалко Ніна – популярна українська письменниця. Народилася на Черкащині, проте за випадком долі (чи то пак через розподіл після навчання) потрапила до Тернополя, де і проживає до сьогодні. Навчалася у бухгалтерській школі та в технікумі харчової промисловості. Здобутому фаху техніка-технолога присвятила понад 30 років життя.   

Ніна Фіалко як і її книги доволі популярні серед українських читачів. Проте, шлях до свого читача у письменниці видався тернистим. За час основної роботи вона не присвячувала себе літературі. Це сталося вже після виходу на відпочинок. Сама Фіалко ось так описує той епізод свого життя наступними словами: «У мене своєрідна і творча біографія. Раніше ніколи не писала (навіть в думках не було). Та економічна криза 90-х змусила мене переосмислити життя. Стрес став поштовхом для розкриття у собі нових можливостей. Щоб майнути за кордон чи зайнятися «бізнесом» – не мала ні бажання, ні здоров'я. А щоб від безгрошів'я не втратити розум почала писати романи».

Перші романи авторці приходилося видавати самотужки, адже через її вік багато видавців відмовлялися з нею співпрацювати. Цікавим є і процес написання романів авторкою у різний період її життя. Спершу вона могла писати, через клопоти з дачею та внуками, тільки навесні та восени. А коли внуки виросли, а дачі позбулася змогла повністю присвятити себе письменницькому ремеслу. 

Ніна Фіалко у своїй творчості звертається до багатьох різноманітних тем та жанрів: від соціально-побутової проблематики до романтичних історій. Кожен її роман наповнений життєвими реаліями та потугами. Найпопулярніші книжки письменниці: «Дві обручки», «Життя ріка», «Холодний вітер перемін». 

Соціальна тематика  домінує також у  сучасних дорослих та підліткових романах польських письменниць. Якщо вам такий жанр подобається, рекомендуємо купити книги Анни Лачиної

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image