Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nina-fialko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніна Фіалко - книги та біографія

Ніна Фіалко

Фіалко Ніна – популярна українська письменниця. Народилася на Черкащині, проте за випадком долі (чи то пак через розподіл після навчання) потрапила до Тернополя, де і проживає до сьогодні. Навчалася у бухгалтерській школі та в технікумі харчової промисловості. Здобутому фаху техніка-технолога присвятила понад 30 років життя.   

Ніна Фіалко як і її книги доволі популярні серед українських читачів. Проте, шлях до свого читача у письменниці видався тернистим. За час основної роботи вона не присвячувала себе літературі. Це сталося вже після виходу на відпочинок. Сама Фіалко ось так описує той епізод свого життя наступними словами: «У мене своєрідна і творча біографія. Раніше ніколи не писала (навіть в думках не було). Та економічна криза 90-х змусила мене переосмислити життя. Стрес став поштовхом для розкриття у собі нових можливостей. Щоб майнути за кордон чи зайнятися «бізнесом» – не мала ні бажання, ні здоров'я. А щоб від безгрошів'я не втратити розум почала писати романи».

Перші романи авторці приходилося видавати самотужки, адже через її вік багато видавців відмовлялися з нею співпрацювати. Цікавим є і процес написання романів авторкою у різний період її життя. Спершу вона могла писати, через клопоти з дачею та внуками, тільки навесні та восени. А коли внуки виросли, а дачі позбулася змогла повністю присвятити себе письменницькому ремеслу. 

Ніна Фіалко у своїй творчості звертається до багатьох різноманітних тем та жанрів: від соціально-побутової проблематики до романтичних історій. Кожен її роман наповнений життєвими реаліями та потугами. Найпопулярніші книжки письменниці: «Дві обручки», «Життя ріка», «Холодний вітер перемін». 

Соціальна тематика  домінує також у  сучасних дорослих та підліткових романах польських письменниць. Якщо вам такий жанр подобається, рекомендуємо купити книги Анни Лачиної

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%