Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/natsu-khyuuga/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Нацу Хюуґа - книги та біографія

Нацу Хюуґа

Нацу Хюуґа - сучасна японська письменниця, яка спеціалізується на створенні манґи.

Попри популярність її творів у багатьох країнах світу, авторка тримає в секреті своє особисте життя й не дає коментарів чи інтерв’ю, відома лише інформація, що Нацу Хюуґа народилася та живе в префектурі Фукуока, тоді як справжнє ім’я та особиста біографія залишаються невідомими.

Читацьке визнання та популярність авторка отримала у 2011 році після публікації першого тому манґи «Монолог травниці», який спочатку існував у вигляді веб-новели, а згодом був виданий у паперовому варіанті.

Загалом в межах цієї серії видано 12 томів, проте українською мовою наразі перекладено та видано лише 2 книги:

Сюжет серії розгортається у вигаданій країні, змодельованій за зразком Імперського Китаю.

Окрім цієї серії з-під пера Нацу Хюуґа вийша манґа «Dropout of God's School», «Requirements for a "Crack" Detective» та «Lies Don't Work for a Saint».

Книги Нацу Хюуґа часто розгортаються в романтичній та драматичній площині, авторка переважно працює з темами дружби, містики, пригод та кохання.

Впевнено радимо переглянути асортимент творів та купити книги Нацу Хюуґа сучасним читачам, які цікавляться графічними романами та манґою, легкий авторський стиль та оригінальні сюжети не змусять сумувати ані підлітків, ані дорослих шанувальників жанру.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image