Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/monika-utnik-strugala/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Моніка Утник-Стругала - книги та біографія

Моніка Утник-Стругала

Повне ім'я:Monika Utnik-Strugala

Моніка Утник-Стругала - сучасна польська дитяча письменниця, полоністка та італьяністка, журналістка та редакторка журналів про дизайн інтер'єру. Живе та працює у Варшаві.

Освіту здобувала в «Uniwersytet Warszawski» за спеціальністю «полоністика» та «італійська філологія».
Відколи батьки взяли дівчинку вперше в подорож Венецією, Моніка почала цікавитися всім, що пов’язано з країною Італією - від історії та літератури до живопису.

Перебуваючи в декретній відпустці вона замислилася над тим, як передати свою любов до Італії доньці. Саме так у 2015 році з’явилася дебютна дитяча книга письменниці «Mamma mia. Італія для допитливих», яку видало видавництво «Dwie Siostry».

Основна спеціалізація Моніки як письменниці - це створення пізнавальних книжок та енциклопедій, серед найвідоміших творів авторки:

Книги Моніки Утник-Стругали перекладені німецькою, англійською, італійською, іспанською, чеською й навіть китайською мовами.

Відкрий нове ім’я сучасної польської літератури та подаруйте своїй малечі задоволення від читання, купити книги Моніки Утник-Стругали вигідно та зручно ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image