Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mister-tan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Містер Тан - книги та біографія

Містер Тан

Повне ім'я:Містер Тан (Антуан Доле / Antoine Dole)

Містер Тан - це псевдонім відомого французького письменника та сценариста на імʼя Антуан Доле. 

На початку письменницької карʼєри Антуан працював в жанрі young adult, у 2008 році читачів побачила дебютний роман автора «Je reviens de mourir», а за два роки, у 2010-му був опублікований його другий роман «Laisse brûler».

Впродовж наступних років бібліографі автора поповниться декількома романами та оповіданням, проте українському читачу книги Містера Тана відомі завдяки його серії дитячих коміксів «Крута Адель», світовий наклад яких станом на 2022 рік перевищив 10 мільйонів проданих копій!

З 2012 по 2021 рік було написано та видано 18 частин серії «Крута Адель», які наразі перекладаються та виходять друком в українському видавництві «Nasha Idea».
Ця серія книг про маленьку порушницю спокою дозволяє дітям насолоджуватися захоплюючими історіями, розвивати свою уяву та зацікавленість читанням.

Окрім цієї серії, з 2017 року письменник працює над циклом дитячих коміксів «Аякс», переглянути та купити книги Містера Тана можна в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», завдяки нашому регулярному оновленню асортименту ви зможете бути серед перших, хто познайомиться з новими книжками автора.Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image