Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/miroslav-layuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мирослав Лаюк - книги та біографія

Мирослав Лаюк

Мирослав Лаюк - сучасний український письменник і поет, народився 1990 року на Прикарпатті, на даний момент проживає в Києві. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія», де пізніше став викладачем кафедри літературознавства.

Письменник є лауреатом кількох престижних премій, серед яких «Коронація слова», «Літакцент року», «Міжнародна премія імені Олеся Гончара» та інші.  Його роман «Баборня» потрапив у Довгий список літературної премії Книга року ВВС-2016. 

У 2013 році був опублікований перший збірник віршів Мирослава Лаюка «Осоте!» видавництвом «Смолоскип» . 

У 2015 році вже у видавництві «Видавництво Старого Лева» був опублікований наступний збірник поезії «Метрофобія». Наступного року виходить перша книга Мирослава Лаюка «Баборня» - роман про життя зі всіма його злетами і падіннями. Спочатку може здатися, що це легка і весела книга, але потім з'являються детективні і пригодницькі лінії, що захоплюють з перших сторінок.

 В 2018 році публікується другий роман автора «Світ не створений», де поєднуються елементи історичного минулого, фантастики та сучасності. Невдовзі після роману у Мирослава Лаюка вийшла й нова поетична книжка «Троянда», що вмістила чимало віршів із різними тематичними мотивами та наскрізними образами. Автор вільно оперує різними просторами, як абстрактними, так і побутовими, а на сторінках зринають мотиви дитинства та родинних історій.

Нова книжка Мирослава Лаюка вийшла в 2019 році під назвою «Заврик і його молодший брат» - перша дитяча книжка українського письменника. Це добра, повчальна і дуже сучасна історія, котра стане в пригоді усім сім'ям, котрі готуються до другого поповнення сім'ї. Написана легко, зрозуміло і сподобається як дітям, так і дорослим.

Мирослав Лаюк приверне вашу увагу своїми книгами, з якими можна ознайомитись і купити в мережі магазинів “Книгарня Є”. Нерідко іронія в книгах автора утворює лінію напруги та самобутню манеру письма. Зрештою, немає сумнівів: запам'ятається не тільки мова, а й кожна книга - цікавий і незвичайний знак сучасної молодої літератури.

Радимо купити книги Содомори Андрія і познайомитися з його творчістю, що внесла вагомий внесок в дослідженні історії та українського художнього перекладу

Сортувати по
Книга Love
-50%
Книга Love
Катерина Бабкіна
573 грн
288 грн
Купити
Невимушені
-45%
Невимушені
Ірина Цілик
146 грн
80 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image