Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mikola-nikola-v/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Микола Ніколаєв - книги та біографія

Микола Ніколаєв

Народився 17 червня 1965 року у місті Бердичів Житомирської області.

Навчався в середній школі №4. Після закінчення Машинобудівного технікуму у 1984 році призваний на строкову військову службу, яку проходив у республіці Афганістан.

Після виходу України зі складу срср провадив підприємницьку діяльність. В цей період почав писати невеличкі оповідання, але не друкувався. Запроваджував творчі проекти у рамках патріотичного виховання молоді.

Приймав активну участь в революції Гідності, мобілізувався до лав ЗСУ в лютому 2015 року.

Службу проходив у складі 14-ї Окремої Механізованої бригади, м. Володимир-Волинський. Завдання виконував у Донецькій області в містах Сартана, Гнутово, Мар’їнка на посадах командира взводу та командира роти. З 2016 року продовжив службу за контрактом. У 2017 році переведений до оперативного резерву у званні капітана.

В лютому 2022 року став на захист України в лавах ТРО, де служу по теперішній час.

Під час проходження військової служби в 2015-2016 роках вів рукописний щоденник для фіксування подій, свідком та учасником яких довелося бути під час захисту країни від російської окупації.

В 2019 році надрукував власним коштом щоденник як окрему книгу під назвою «Щоденник непрофесійного військового». Зміг реалізувати весь наклад. Отримавши позитивні відгуки, планував перевидання, яке скасувало повномасштабним вторгнення. Передрук зміг здійснити в 2023 році.

«Щоденник непрофесійного військового» презентував на Львівському форумі військових письменників, Київському «Книжковому Арсеналі», книжковому фестивалі в місті Дніпро та осінньому книжковому фестивалі в місті Львів, в заходах, що пов’язані із патріотичним вихованням, в тому числі на місцевому рівні. Отримав відзнаку локального літературного конкурсу міста Бердичів в 2020 році.

В 2020 році почав писати художній роман «Хижаки». Друк планував на 2022 рік.

Уривки роману увійшли до збірки антологія військових письменників «Голоси», надрукованого у 2023 році у видавництві «Фенікс» за підтримки Українського інституту книги, Львівської бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іванчука та Всеукраїнського форуму військових письменників. Зараз роман на стадії редагування та підготовки до друку.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image