Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mikola-mikhnovskiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Микола Міхновський - книги та біографія

Микола Міхновський

Микола Міхновський - вітчизняний політичний та громадський діяч, адвокат, публіцист, ідеолог та лідер самостійницької течії українського руху ХІХ-ХХ століття, член Братства тарасівців та прихильник дерусифікації й автокефалії Православної церкви в Україні.

Видатний мислитель народився 31 березня 1873 року в селі Турівка на Полтавщині, з дитинства він всотував красу української природи, пройнявся любов’ю до народних оповідань та пісень.

Освіту здобув у Прилуцькій гімназії, згодом вступив на юридичний факультет Київського університету, який закінчив у 1895 році.
Деякий час Микола Міхновський працював в адвокатській конторі Києва, у 1989 році переїхав до Харкова, де енергійний та успішний адвокат здобув авторитет серед місцевої громади.

Виступаючи перед учасниками Шевченківських свят у Харкові та Полтаві, Міхновський закликав народ стати до боротьби за права українського народу.
Узагальненням його ідей щодо політичних, правових та філософських аспектів держави та нації стала брошура «Самостійна Україна» (1900), яка певний час виконувала роль політичної програми Революційної української партії.

У відповідь на поширення марксистських настроїв, Міхновський розгортає компанію із консолідації прихильників української самостійності, результатом чого стало заснування Української народної партії, яка проголосила своєю метою боротьбу за незалежність.

Деякий час Міхновський жив та вчителював на Кубані, після повернення у Київ в 1924 році був заарештований ДПУ, але невдовзі опинився на волі, наступного дня, 3 травня 1924 року скінчив життя самогубством, проте деталі загибелі не з’ясовані.

Твори та книги Миколи Міхновського зацікавлять широке коло читачів - від студентів до політологів та громадських діячів, які цікавлять філософськими та правовими аспектами буття української держави, в асортименті Книгарні «Є» в також знайдете «Суспільно-політичні твори» та збірку «Афоризми відомих українців» в яких зібрані кращі твори й висловлювання автора.

Переглянути асортимент та купити книги Миколи Міхновського ви можете на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image