Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mikhaylo-logush/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Михайло Лоґуш - книги та біографія

Михайло Лоґуш

Повне ім'я:Michael O. Logusz

Михайло Орест Лоґуш - американський військовий, полковник армії США у відставці, історик та письменник українського походження. Народився у містечку Сірак'юс, штат Нью-Йорк в родині емігрантів з України.
Освіту майбутній автор декількох історичних досліджень здобув у коледжі Освеґо та Гантер-коледжі, штат Нью-Йорк.

Військову службу проходив у Вест-Пойнті в 18-му аеромобільному корпусі Сил швидкого реагування, приймав участь в операціях на Балканах у 90-х роках та операції «Свобода Іраку», пізніше став інструктором Школи НАТО в Німеччині, наразі мешкає у штаті Флорида, США.
Автор численних статей та праць з військової історії, книги Михайла Лоґуша друкуються англійською та перекладаються багатьма іноземними мовами, українською мовою твори автора виходять у видавництві «Астролябія».

З-під пера письменника наразі вийшло чотири історичні дослідження:

Спираючись на власний військовий досвід та джерела з американської розвідки, автору вдалося створити матеріал з неупередженим поглядом на історичні події та бойові дії.

Радимо купити книги Михайла Лоґуша широкому колу читачів, які цікавляться політичною та військовою історією, зробити це зручно й вигідно ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image