Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/metyu-makkonagi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Метью Макконагі - книги та біографія

Метью Макконагі

Метью Макконагі (1969) - американський актор, продюсер, письменник та сценарист, відомий завдяки головним ролям у фільмах «Інтерстеллар», «Далласький клуб покупців» та серіалу «Справжній детектив».

Народився в Ювалді, штат Техас, США, молодший з трьох братів. Захоплювався футболом, після закінчення школи вступив до університету Остіна, де опановував юриспруденцію. Як зазначає Макконагі, перед одним з фінальних іспитів він прочитав книгу «Найкращий продавець у світі» Ога Мандіно, та натхненний книгою вирішив зміни професію адвоката на роботу в кінематографі.
Перші кроки до слави та визнання Метью Макконагі робив ще на початку 1990-х, беручі участь у зйомках реклами, кліпів та серіалів. 

Перші спроби писати майбутній володар «Оскару» за найкращу чоловічу роль робив ще у кінці 1980-х, свої радості та печалі, історію злетів та падіння він ретельно занотовував з п’ятнадцяти років у щоденник, пізніше всі ці спогади лягли в основу його автобіографічної та відвертої книги Метью Макконагі «Зелене світло», яка була видана у жовтні 2020 року.

Книга стала бестселером за версією «New York Times», протримавшись у ТОПі 55 тижнів. 

У грудні 2021 року було видано доповнення, записник «Зелене світло. Твій щоденник. Твоя історія», який містить цитати та поради від автора.

Життя Макконагі - це наче автострада, де є розв’язки, серпантини та перешкоди, та автор певен, на зміну червоному обов’язково прийде зелене світло. Переглянути та купити книги Метью Макконагі можна в магазинах мережі Книгарня «Є», та в нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image