Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/meggi-noks/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Меґґі Нокс - книги та біографія

Меґґі Нокс

Повне ім'я:Карма Браун та Марісса Стейплі

Меґґі Нокс - це псевдонім тандему двох канадських авторок, до якого увійшла Карма Браун та Марісса Стейплі - сучасні письменниці, до співпраці з-під пера кожної з них вийшло декілька бестселерів.

Карма Браун - визнана журналіста та письменниця, лавреатка престижних нагород та авторка декількох романів, найвідоміший з яких «Рецепт ідеальної дружини», також їй належить авторство книги, яка стала бестселером у жанрі нон-фікшн «The 4% Fix: How One Hour Can Change Your Life». Її творчий доробок публікувався у північноамериканських часописах та на порталах «Self», «Redbook», «Today's Parent» та «Chatelaine». Наразі Карма Браун мешкає неподалік Торонто з родиною та лабрадором, на ім'я Фред.

Марісса Стейплі - авторка бестселерів «Lucky», «The Last Resort», «Things to Do When It's Raining» та «Mating for Life».

Декілька її романів були екранізовані, а журналістські статті публікувалися в «The Globe and Mail», «Toronto Star», «Elle», «Today's Parent» та «Reader's Digest». Письменниця живе в Торонто з родиною та чорним котом, на ім'я Оскар.

На сьогодні книги Меґґі Нокс - це два видані романи, які стали світовими бестселерами!
Дебютна книга тандему «Обмін на Різдво» була видана у 2021 році, українською мовою книга перекладена та видана видавництвом «#книголав».
Друга книга Меґґі Нокс «All I Want for Christmas» побачила читачів за рік, у 2022 році.

Творчість письменниць під псевдо Меґґі Нокс відзначається емоційними та захопливими сюжетами, у яких романтичні мотиви переплітаються з глибокими темами людських відносин та індивідуального розвитку героїв.

Переглянути фрагмент тексту та купити книги Меґґі Нокс ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image