Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/megan-makdonald/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Меґан МакДоналд - книги та біографія

Меґан МакДоналд

Меґан МакДоналд — американська письменниця, яка народилася у місті Пітсбург штат Пенсильванія у 1959 році та була п’ятою і наймолодшою донькою у сім’ї.

Після закінчення школи майбутня авторка вступає до Оберлінського коледжу, а згодом продовжує навчання в університеті Пітсбурга. Після закінчення навчання та отримання диплома тривалий час працює бібліотекаркою у місцевій бібліотеці, але згодом звільняється і присвячує себе повністю письменництву.

На даний час Меґан МакДоналд заміжня живе із чоловіком у містечку Себастополь штат Каліфорнія, де й працює над своїми дитячими книгами, які користуються популярністю, як у Сполучених Штатах, так і за їх межами.

Перша книга, яка вийшла друком авторки називалася «А чи це дійсно будинок рака-самітника?», і цю книгу одразу відзначили двома престижними літературними преміями. І цей успіх додав наснаги та впевненості у своїх силах письменниці. І згодом з під пера авторки виходить книга про пригоди дівчинки Джуді Муді книга користується великою популярністю серед читачів і на сьогодні нараховується понад 20 книг у цій серії. Книги про пригоди дівчинки Джуді Муді та її друзів захоплюють навіть тих юних читачів, які не люблять читати. Секрет у тому, що письменниця вигадує цікаві й оптимістичні історії у які уміло вплетена мораль. Разом з дітьми книги читають також їхні батьки, які говорять, що читаючи книжки американської письменниці вони з ностальгією згадують своє дитинство. Окрім Джуді важливу роль у книзі відіграє її брат Стінк та друзі Рокі й Френк. Попри відмінності у характері всіх їх об’єднує любов до незвичайних пригод у які вони кожного разу потрапляють та намагаються з них вийти «сухими з води».

Українською мовою книги Меґан МакДональд виходять у видавництві «Видавництво Старого Лева» та користуються великою популярністю серед читачів. Ви зможете знайти такі книги: «Джуді Муді», «Джуді Муді рятує світ», «Джуді Муді стає знаменитою», «Джуді Муді лікарка» та багато інших.

Окрім цих з під пера Меґан МакДоналд вийшло понад 40 книг серед, яких є книги для наймолодших дітей з яскравими ілюстраціями. Але перш за все її знають, як авторку книг про пригоди рудоволосої дівчинки.

А у 2011 році вийшла екранізація першої книги про пригоди Джуді Муді, але фільм не користувався такою популярністю, як книги, які перекладені на більш ніж 20 мов світу і за які авторка отримала не одну міжнародну літературну премію.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image