Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/megan-makdonald/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Меґан МакДоналд

Меґан МакДоналд

Життєпис

Меґан МакДоналд — американська письменниця, яка народилася у місті Пітсбург штат Пенсильванія у 1959 році та була п’ятою і наймолодшою донькою у сім’ї.

Після закінчення школи майбутня авторка вступає до Оберлінського коледжу, а згодом продовжує навчання в університеті Пітсбурга. Після закінчення навчання та отримання диплома тривалий час працює бібліотекаркою у місцевій бібліотеці, але згодом звільняється і присвячує себе повністю письменництву.

На даний час Меґан МакДоналд заміжня живе із чоловіком у містечку Себастополь штат Каліфорнія, де й працює над своїми дитячими книгами, які користуються популярністю, як у Сполучених Штатах, так і за їх межами.

Перша книга, яка вийшла друком авторки називалася «А чи це дійсно будинок рака-самітника?», і цю книгу одразу відзначили двома престижними літературними преміями. І цей успіх додав наснаги та впевненості у своїх силах письменниці. І згодом з під пера авторки виходить книга про пригоди дівчинки Джуді Муді книга користується великою популярністю серед читачів і на сьогодні нараховується понад 20 книг у цій серії. Книги про пригоди дівчинки Джуді Муді та її друзів захоплюють навіть тих юних читачів, які не люблять читати. Секрет у тому, що письменниця вигадує цікаві й оптимістичні історії у які уміло вплетена мораль. Разом з дітьми книги читають також їхні батьки, які говорять, що читаючи книжки американської письменниці вони з ностальгією згадують своє дитинство. Окрім Джуді важливу роль у книзі відіграє її брат Стінк та друзі Рокі й Френк. Попри відмінності у характері всіх їх об’єднує любов до незвичайних пригод у які вони кожного разу потрапляють та намагаються з них вийти «сухими з води».

Українською мовою книги Меґан МакДональд виходять у видавництві «Видавництво Старого Лева» та користуються великою популярністю серед читачів. Ви зможете знайти такі книги: «Джуді Муді», «Джуді Муді рятує світ», «Джуді Муді стає знаменитою», «Джуді Муді лікарка» та багато інших.

Окрім цих з під пера Меґан МакДоналд вийшло понад 40 книг серед, яких є книги для наймолодших дітей з яскравими ілюстраціями. Але перш за все її знають, як авторку книг про пригоди рудоволосої дівчинки.

А у 2011 році вийшла екранізація першої книги про пригоди Джуді Муді, але фільм не користувався такою популярністю, як книги, які перекладені на більш ніж 20 мов світу і за які авторка отримала не одну міжнародну літературну премію.

Сортувати по
Джуді Муді
топ -6%
Джуді Муді
Меґан МакДоналд
71 грн
67 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -30% на ВСЕ

Діє до 11:00 01.12.2020

Промокод: CYBER30

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%