Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/megan-logan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Меґан Лоґан - книги та біографія

Меґан Лоґан

Повне ім'я:Megan Logan

Меґан Лоґан - сучасна американська психотерапевтка й письменниця, ліцензована соціальна працівниця.
Меґан народилася в Аннаполісі, штат Меріленд, освіту дівчина здобула в Університеті Джеймса Медісона у Вірджинії, в якому вивчала клінічну соціальну роботу.

Впродовж останніх 22 років Меган проводила терапію психічного здоров'я в різних установах, включаючи центри домашнього та сексуального насильства, агентствах прийомних сімей, програмах психічного здоров'я та хоспісах, брала участь у програмах допомоги людям з розладами харчової поведінки.

Протягом останнього десятиліття вона веде індивідуальну практику, спеціалізуючись у сфері питань, пов'язаних із травмами, насильством, втратами та горем.

Ґрунтовні знання й великий професійний досвід Меґан Лоґан став фундаментом для створення науково-популярного видання «Полюбіть себе! Щоденник для жінок, який допоможе прийняти себе такою, якою ви є» (2022) яке стало неймовірно популярним серед широкого кола читачів з усього світу.

Книги Меґан Лоґан допомогли тисячам читачів віднайти впевненість у собі й покращити якість життя, полюбити своє тіло та віднайти зв’язок зі своєю душею. Корисний матеріал, творчі завдання та легке викладання - ось що робить книги письменниці цікавими для широкого кола читачів.

Переглянути фрагмент тексту та купити книги Меґан Лоґан ви можете прямо зараз в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», або в офлайн-магазинах мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image