Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/medlin-miller/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Медлін Міллер - книги та біографія

Медлін Міллер

Повне ім'я:Madeline Miller

Медлін Міллер - сучасна американська письменниця, експерта з античної літератури та шекспірознавиця, відома завдяки романам у жанрі міфологічної та історичної фантастики.

Майбутня авторка декількох бестселерів «New York Times» народилася 24 липня 1978 року в Бостоні, штат Массачусетс, США.

Освіту здобула в Браунському університеті Провіденсу, ступінь доктора філософії отримала в Чиказькому університеті, а пізніше навчалася в Єльській школі драми.

У своїй творчій та науковій діяльності Меделін фокусувалася на адаптації класичних творів у сучасний формат, зокрема вона працювала над переосмисленням міфу про Ахіла та Патрокла, героїв Троянської війни.
Дебютна книга письменниці «Пісня Ахілла» (The Song of Achilles) була видана у 2011 році. Події роману розгортаються у просторі давньогрецького міфу й оповідають про стосунки між Патроклом та Ахіллом. Книга стала бестселером «New York Times» й відзначена Жіночою літературною премією-2012, загальний наклад виданих копій перевищує мільйон примірників, які видавалися понад двадцятьома мовами.

Другий роман авторки - «Цирцея» (Circe) був виданий навесні 2018 року й також опинився у списку бестселерів «New York Times».
Сюжет твору оповідає історію спокусниці та чарівниці Цирцеї - героїні гомерівської «Одіссеї», самотньої як серед людей, так і серед богів, жорстока доля якої чатує на неї...Продажі твору перевищили показники дебютного твору письменниці, наразі очікується телеадаптація роману на НВО.

Книги Меделін Міллер отримали численні літературні нагороди та визнання критиків й читачів у всьому світі, також перу авторки належить новела «Galatea. A Short Story» на сторінках якої авторка переосмислила міф про Галатею та Пігмаліона.

Купити книги Меделін Міллер - це можливість здійснити подорож у захоплюючий світ давньої міфології, в якому стародавні легенди оживають в новому світлі та набувають сучасного стилю.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image