Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mayk-omer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Майк Омер - книги та біографія

Майк Омер

Книги Майка Омера стали бестселерами New York Times та Washington Post, але, що нам відомо про самого письменника?

Майк Омер народився у 1979 році у Єрусалимі, у 6 років родина перебралась до Бостона, США, та згодом, повернулася на батьківщину.

Бувши підлітком, Омер захоплювався читанням фентезі та наукової фантастики, у шістнадцять років починає працювати над першим романом «Географія кінця світу», який згодом буде опублікований у видавництві «Opus».

Під час обов’язкової служби в армії Ізраїлю, у 1999-му році видає другу книгу «Атака утки», пізніше письменник працює над розробками сюжетів для комп’ютерних ігор.

У 2014-му році світ побачила книга «Безсоння» (Sleepless), що започаткувала серію «Narrowdale», а у 2015-му році була опублікована книга «Метелик полум’я» (Moth to a Flame).

Світову популярність письменнику принесла серія романів-трилерів, події яких відбуваються у вигаданому місті Гленмор-Парк:

«Павуча павутина\Spider's Web» (2016);

«Смертельна павутина\Deadly Web» (2016);

«Павутина страху\Web of Fear» (2016).

У 2018-му році друком вийшла книга «Розум убивці», яка відкриває книжкову серію про психологиню-криміналістку з ФБР Зої Бентлі, пізніше були видані:
«У пітьмі» (2019);

«Густіше за кров» (2020).

Після успіху минулих книг про агентку ФБР та детектива відділу вбивств, Майк Омер починає роботу над серією «Лейтенантка Маллен», було опубліковано дві книги:

«Убивчий вплив» (2021);

«Пошкоджені наміри» (2022).

Успіх детективів не затьмарив юнацьке бажання автора писати фентезійну літературу, з 2017-му року він разом з К. Н. Кроуфордом працює над новими книгами, але щоб не заплутати своїх читачів, Омер публікується під псевдонімом Алекс Ріверс, так світ побачила книжкова серія про магію, в межах якої були опубліковані:

«Agent of Enchantment» (2017);

«Agent of Chaos» (2017);

«Agent of Darkness» (2017);

«Agent of the Fae» (2018).

Згодом, під цим псевдонімом буде опублікована серія «Ylister Crystal», до якої увійшли три книги:

 «Stolen Soul» (2018);

«Hunter's Soul» (2018);

«A Soul Unchained» (2020).

Детективні романи Майка Омера - це завжди захопливі й напружені історії, тому не дивно, що твори письменника обійшли за популярністю книги Джоан Роллінг та Стівена Кінга, адже в основі його книжок - реальні історії вбивств та злочинів.

Купити книги Майка Омера - це чудова ідея для всіх, хто любить детективи та трилери з неймовірними перипетіями та складними загадками, книги Омера гарантують не тільки чудову розвагу, але й занурення в атмосферу напруги та жаху.Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image