Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mayk-malleyn/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Майк Маллейн - книги та біографія

Майк Маллейн

Повне ім'я:Mike Mullane

Народився:10 вересня 1945 року

Майк Маллейн - американський астронавт НАСА та полковник ВПС США, на рахунку якого три космічні польоти. Народився 10 вересня 1945 року у містечку Вічита-Фолс, штат Техас. Освіту здобув у католицькій середній школі святого Пія Х, пізніше навчався у Військовій академії США у Вест-Пойнті й Технологічному університеті ВПС, в якому здобув ступінь магістра з літакобудування.
Член першої групи астронавтів, які здійснили політ STS-41D на шаттлі «Діскавері».

Після завершення кар'єри астронавта, Майк Маллейн став письменником і спікером. Він написав кілька книг, на сторінках яких ділиться своїми досвідами та враженнями від космічних подорожей. Його нашуміла книга «Верхи на шатлі. Обурливі історії астронавта космічного човника» (Riding Rockets) у якій без прикрас та з гумором автор оповідає про життя астронавтів та власний досвід стала популярною як на батьківщині автора, так й за її межами.

Книги Майка Маллейна - це не лише один виданий бестселер, але й ще декілька виданих творів:

  • «Red Sky: A Novel of Love, Space, & War»;
  • «Do Your Ears Pop in Space and 500 Other Surprising Questions about Space Travel»;
  • «Liftoff!: An Astronaut's Dream».

Українською мовою наразі перекладена та видана найпопулярніша книга автора «Верхи на шатлі», яка побачила читачів завдяки видавництву «Бородатий Тамарин».

Маллейн розповідає не лише про технічні аспекти космічних місій, але і про те, які веселі та несподівані події можуть статися в космосі.

Переглянути та купити книги Майка Маллейна вигідно та зі швидкою доставкою ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image