Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maryna-dyachenko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марина Дяченко

Марина Дяченко

Життєпис

Марина Дяченко (Марина Ширшова-Дяченко) – українська російськомовна письменниця-фантастка, яка в основному пише російською, але також має твори українською мовою, народилася 23 січня 1968 року. У 1989 році закінчила театральний інститут у Києві за фахом актриси театру і кіно. Через чотири роки вона брала участь у зйомках фільму «Вперед, за скарбами гетьмана», де зіграла роль Марійки. Опісля стала викладачкою майстерності сценічної мови у alma mater – Київському театральному інституті. Через декілька років вийшла заміж за лікаря-психіатра, а також письменника Сергія Дяченка.

Романи Марини та Сергія Дяченків, навіть ті, які закінчуються трагічно, ніколи не залишають почуття безвиході. Навіть якби автори й подолали бажання "витягувати" сюжети на оптимістичний фінал, ця дзвінка світла нота нікуди б не зникла. Занадто багато людського у їхніх книгах, занадто багато в них тепла і чистоти, дуже гостро відчувають герої письменників несправедливість, занадто багато в них гордості та честі, занадто совісні світи, в яких ці герої живуть... І навіть коли переповнює образа, скручує ненависть, смертельно б’є байдужість – герої їхніх творів все рівно можуть залишатися людьми. Залишатися божевільними, про котрих сказані слова, які хочеться повторювати знову і знову: "Слава божевільних, які живуть собі, так ніби вони безсмертні".

Тут важливо підкреслити, що однією із найважливіших тем творчості для письменників є моральний вибір, який потрібно зробити у ситуації, яка не дає змоги приймати однозначні рішення. Також для них характерна різносторонність, адже кожен їхніх роман сильно відрізняється від попереднього і читач ніколи не знає, що на нього очікує за палітуркою нового твору. У творчому тандемі Марина та Сергій написали більше 30 романів та повістей, а також десятки оповідань, книги для дітей, кіносценарії. Їхні твори перекладені багатьма мовами світу.

Що цікавого можна сказати про Марину Дяченко? Вона разом зі своїм чоловіком працює у жанрі, який вони самі вигадали «м-реалізм», хоча його значення письменницький дует не розкриває. У 2009 році сім’я переїхала із України до Росії (Москви), а вже у 2013 році – до США. З того часу вони працюють над сценаріями до фільмів та серіалів і за їхніми власними словами, поки що не готові писати романи, адже світу, в якому вони жили, за їхніми словами, більше не існує.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 15:00 20.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку25%