Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/marta-vells/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марта Веллс - книги та біографія

Марта Веллс

Повне ім'я:Martha Wells

Марта Веллс - сучасна американська письменниця, фантастичні й фентезійні твори якої були відзначені найпрестижнішими преміями «Неб'юла» та« Г'юґо».

Народилася 1 вересня 1964 року у місті Форт-Верт, штат Техас, США. Освіту здобула у техаському університеті A&M, в якому вивчала антропологію.

Перш ніж розпочати роботу над створенням власної книги, Марта відвідувала семінари з письменницької майстерності, її дебютний роман «The Element of Fire», який був виданий у 1993 році став фіналістом премії Комптона Крука та посів друге місце в номінації на премію Вільяма Кроуфорда.

Письменниця відома своїми роботами в різних піджанрах фантастики та фентезі, включаючи наукову фантастику, космооперу та історичну фантастику.

Впродовж своєї тридцятирічної кар’єри Марта Веллс створила декілька літературних серій, найпопулярніші з яких:

  • «Ile-Rien» - серія з 6 творів, створені у період з 1993 по 2015 рік;
  • «Books of the Raksura» - серія з 7 творів, які видавалися з 2011 по 2017 рік;
  • «Щоденник вбивцебота» - серія з 9 творів, робота над якою триває з 2017 року й натепер.

Українською мовою вже видані дві книги Марти Веллс з цієї серії - «Щоденники вбивцебота. Книга 1. Всі системи: небезпека» та «Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан».

Окрім серій, перу письменниці належать декілька оповідань, нон-фікшн твори та самостійні романи, які наразі ще не перекладені українською мовою.

Письменниця продовжує активно писати й тішити поціновувачів якісної фантастики, погортати та купити книги Марти Веллс ви можете вже сьогодні в нашому інтернет-магазині, або в одній з офлайн-книгарень мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image