Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/marlize-arold/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марлізе Арольд - книги та біографія

Марлізе Арольд

Марлізе Арольд – німецька письменниця, авторка популярної та відомої у світі серії книг «Чародійки». Пише пригодницькі та фантастичні романи для дітей і підлітків. Народилася у місті Ерленбах-ам-Майні. Вперше почала писати вірші у віці 8 років. За освітою бібліотекарка, правда жодного дня нею не працювала. Захоплюється також читанням, малюванням, їздою на велосипеді та музикою.

Марлізе Арольд присвятила книгам та письменництву усе своє свідоме життя. Ідеї нових історій приходять до неї з власних спостережень, слів та снів. Головне, на думку авторки, вдало все це поєднати в один потужний і завжди цілісний текст. За словами авторки, хороший письменник «виковує» себе сам: щоденним писанням, навчанням майстерності та постійним вдосконаленням своїх навичок. Саме тому вона зазвичай пише щодня, навіть у вихідні. 

Перша книжка Арольд «Таємниця старого професора» побачила світ у далекому 1986 році. Це пригодницько-фантастична історія, у якій професор побудував машину часу і разом з трьома героями мандрує різними епохами історії. Також багато книг авторки часто зачіпають важливі соціальні теми та проблеми сьогоднішнього світу.        

Купивши книги Марлізе Арольд дитині чи собі, ви відразу потрапляєте у магічний світ речей, історій, подій та героїв. Авторка завжди намагається змішувати  правду та вигадку. І як сама відповідає своїм прихильникам: «Я намагаюся писати так, щоб складалося враження, що все могло статися так само і в реальному житті». 

Найпопулярнішою у нас і світовим бестселером є серія книг «Чародійки». Вона розповідає про пригодницько-фантастичну боротьбу дівчинки за власне щастя та життя. Також книги Марлізе Арольд можна купити з доставленням у будь-яке місто України (Київ, Львів, Одеса, Ужгород тощо).

Боротьбою за свого читача сповнена Ніна Фіалко та її творчість. Цікава інформація про письменницю та її романи вже на нашому сайті.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image