Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/markus-zuzak/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Маркус Зузак

Маркус Зузак

Життєпис

Маркус Зузак — австралійський письменник, який народився в Сіднеї 1975 року.

У сім’ї Зузаків було четверо дітей і Маркус був наймолодший. Його батьки тікаючи від диктаторського режиму Гітлера емігрували до Австралії, де й почали будувати сімейне життя. Ще в дитинстві батьки, а особливо мати часто розповідала синові про війну та бомбардування Мюнхена і важку долю євреїв, які змушені були тікати від німців і проходили через маленьке німецьке містечко, де жила його мати. Всі ці історії згодом і надихнули до написання роману «Крадійка книжок», який і приніс Маркусу, як письменнику світову славу.

У Маркуса виникло непереборне бажання, щось самому написати після прочитання повісті Ернеста Гемінґвея «Старий і море» — саме цей твір надихнув майбутнього автора спробувати свої сили у літературі. Після публікації свого першого роману в 1999 році Маркус Зузак за ліченні місяці став одним з найуспішніших молодих авторів в Австралії. У своїх книгах він, син звичайних робітників, які родом з Австрії, розказує про історії звичайних людей, які борються з важкими життєвими обставинами та власними демонами, щоб залишитися в живих і покращити своє життя. «Історії завжди нагадували мені звідки я, — сказав Маркус Зузак в одному з інтерв'ю. — Труднощі, через які пройшли мої батьки усі проблеми, які вони подолали та їх боротьба за те, щоб побудувати життя — ось ймовірна основа всього, чого я досяг. Думаю, що без історій ми всі були б порожніми».

За свої книги Маркус отримав не одну престижну нагороду, як в Австралії, так і за її межами. Загалом з-під пера автора вийшло 6 дорослих романів і один підлітковий — «Я посланник». Найбільшою популярністю серед читачів користуються такі книги автора, як: «Той, хто програв», «Бойовий Рубін Вульф» і безперечно його найпопулярніша книга, яка і принесла йому славу і визнання у всьому світі — «Крадійка книжок». У романі розповідається про жахи, які скоювали нацисти, про важку долю звичайних людей, про проблему вибору. Цікавою деталлю цієї книги є те, що оповідачем виступає Смерть. Роман був виданий у 2006 році та протягом 230 тижнів був у списку бестселерів за версією «The New York Times», а у 2013 році книжка була не менш успішно екранізована.

Сьогодні Маркус разом зі своєю сім'єю живе в Сіднеї. У вільний час він займається серфінгом, дивитися фільми та проводить час з донькою.

Книжки українською Маркуса Зузака видає видавництво «Клуб сімейного Дозвілля», особливою популярністю серед українських читачів користується роман — «Крадійка книжок».

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 06.05.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%