Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mark-levi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марк Леві - книги та біографія

Марк Леві

Марк Леві – французький письменник-романіст, який народився у 1961 році у єврейській сім’ї. Під час Другої світової війни його батько був учасником Руху Опору Франції і згодом його та дядькові спогади лягли в основу книги «Діти свободи». В 1982 році майбутній письменник став студентом Паризького університету Дорфіна і вже через рік, навчаючись на другому курсі, він створює свою першу компанію «Logitec France». З 1984 до 1991 року чоловік заснував та керував у США двома компаніями, сферою діяльності яких була комп’ютерна графіка. Повернувшись до Франції, майбутній письменник засновує разом із друзями компанію, яка займається дизайном інтер’єрів та будівництвом. Вона розробила більше п’ятисот проектів, їхніми клієнтами були такі фірми, як «Евіан», «Пер’є», «Кока-кола», «Нортон», журнал L'Express. Компанія стала однією з кращих у Франції.

Як не дивно, писати Марк Леві почав аж у сорок років, але сталося це не випадково. Майбутньому романісту доводилося розповідати довгі історії перед сном власному сину, щоб той заснув. Згодом чоловік звик фантазувати і почав записувати вигадані сюжети на папір. Його перший роман був створений у 1998 році протягом усього наявного вільного часу. Він отримав назву «Між небом і землею» і що цікаво – ця історія була вигадана для сина. Сестра Марка Леві, яка була сценаристом за професією, порадила надіслати рукопис до видавництва «Робен Лаффон». Що цікаво – аж через вісім днів після надсилання, його повідомили про те, що рукопис буде надруковано. Всі історії Марка Леві про любов, добро і щастя. Цим він, можливо, й відштовхує велику частину аудиторії, яка чекає «серйозні романи», але кожен інколи потребує добрих та світлих історій, що подарують тепло та надію.

Попри те, що книги Марка Леві дуже популярні – їх перекладено та надруковано понад 40 мовами, а загальний наклад перевищив тридцять мільйонів примірників, письменник майже не має літературних премій, за винятком премії Гойї у номінації «Дебютний роман» за «Між небом і землею». Сам письменник не надто цим переймається та вважає, що премії – це архаїзм, і у Франції вони цікаві тільки тим, хто її організував та кому її вручили. «Країна має не менше сотні літературних премій, але це відмираючий інститут» – вважає Марк Леві. Зараз у письменника 17 написаних романів – щороку він публікує новий текст, чим дуже радує своїх шанувальників.  

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image