Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mark-levi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марк Леві

Марк Леві

Життєпис

Марк Леві – французький письменник-романіст, який народився у 1961 році у єврейській сім’ї. Під час Другої світової війни його батько був учасником Руху Опору Франції і згодом його та дядькові спогади лягли в основу книги «Діти свободи». В 1982 році майбутній письменник став студентом Паризького університету Дорфіна і вже через рік, навчаючись на другому курсі, він створює свою першу компанію «Logitec France». З 1984 до 1991 року чоловік заснував та керував у США двома компаніями, сферою діяльності яких була комп’ютерна графіка. Повернувшись до Франції, майбутній письменник засновує разом із друзями компанію, яка займається дизайном інтер’єрів та будівництвом. Вона розробила більше п’ятисот проектів, їхніми клієнтами були такі фірми, як «Евіан», «Пер’є», «Кока-кола», «Нортон», журнал L'Express. Компанія стала однією з кращих у Франції.

Як не дивно, писати Марк Леві почав аж у сорок років, але сталося це не випадково. Майбутньому романісту доводилося розповідати довгі історії перед сном власному сину, щоб той заснув. Згодом чоловік звик фантазувати і почав записувати вигадані сюжети на папір. Його перший роман був створений у 1998 році протягом усього наявного вільного часу. Він отримав назву «Між небом і землею» і що цікаво – ця історія була вигадана для сина. Сестра Марка Леві, яка була сценаристом за професією, порадила надіслати рукопис до видавництва «Робен Лаффон». Що цікаво – аж через вісім днів після надсилання, його повідомили про те, що рукопис буде надруковано. Всі історії Марка Леві про любов, добро і щастя. Цим він, можливо, й відштовхує велику частину аудиторії, яка чекає «серйозні романи», але кожен інколи потребує добрих та світлих історій, що подарують тепло та надію.

Попри те, що книги Марка Леві дуже популярні – їх перекладено та надруковано понад 40 мовами, а загальний наклад перевищив тридцять мільйонів примірників, письменник майже не має літературних премій, за винятком премії Гойї у номінації «Дебютний роман» за «Між небом і землею». Сам письменник не надто цим переймається та вважає, що премії – це архаїзм, і у Франції вони цікаві тільки тим, хто її організував та кому її вручили. «Країна має не менше сотні літературних премій, але це відмираючий інститут» – вважає Марк Леві. Зараз у письменника 17 написаних романів – щороку він публікує новий текст, чим дуже радує своїх шанувальників.  

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.