Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mariya-malikhina/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марія Малихіна - книги та біографія

Марія Малихіна

Марія Малихіна - сучасна українська письменниця, сімейна, дитяча та перинатальна психологиня з майже п’ятнадцятирічним досвідом успішної роботи. Арт-терапевтка, мати трьох дітей та інструкторка курсів для батьків.

Професійну освіту Марія Малихіна здобула в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, в якому вивчала психологію.

Авторка впевнена, універсальних методів виховання не існує, а найголовніше - це навчити малечу долати труднощі, які трапляються на життєвому шляху, а не захищати від них.

Книги Марії Малихіної стануть в пригоді як тим батькам, які лише чекають на появу дитини, так і родинам з підлітками, педагогам та вихователям. Серед найпопулярніших праць авторки:

Книги письменниці стануть в пригоді широкому колу сучасних читачів та допоможуть подолати проблеми, підтримають та покажуть, що ви не самотні, а впоратися можна навіть зі складними ситуаціями!

Переглянути асортимент та купити книги Марини Малихіної у паперовому або електронному варіанті зручно та вигідно ви можете на сторінці нижче, або завітавши в офлайн-магазини мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image