Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/marissa-ma-r/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марісса Маєр - книги та біографія

Марісса Маєр

Повне ім'я:Marissa Ann Mayer

Марісса Маєр - сучасна американська письменниця та ведуча подкасту «The Happy Writer, яка спеціалізується на підлітковій фентезійній літературі. Майбутня авторка декількох книжок народилася 19 лютого 1984 року в Такомі, штат Вашингтон.

Ступінь бакалавра творчого письма здобула в Тихоокеанському лютеранському університеті, а продовжила навчання в Університеті Пейс за фахом «видавнича справа».

З підліткового віку Марісса цікавиться аніме та фанфіками, перші кроки в письменстві теж почала саме зі створення таких текстів.
Після закінчення навчання деякий час працювала редактором у Сіетлі, потім стала фриланс-верстальницею та коректоркою.

Книги Марісси Маєр часто поєднують в собі елементи класичних казок із сучасними науково-фантастичними сюжетами, серед найпопулярніших творів письменниці:

Тетралогія «Хроніки Місяця» заснована за мотивами історій про Попелюшку, Червону шапочку, Рапунцель й Білосніжку:

Серія «Gilded»:
  • «Gilded»;
  • «Cursed».
Трилогія «Renegades»:

  • «Renegades»;
  • «Archenemies»;
  • «Supernova».

Також з-під пера Марісси Маєр вийшли декілька окремих романів та оповідань: «Heartless», «Instant Karma», «Gold in the Roots of the Grass», «The Sea Witch» та інші.

Письменниця проживає та продовжує працювати над створенням нових літературних шедеврів у рідному місті Такома разом з чоловіком та доньками-близнючками.

Переглянути асортимент та купити книги Марісси Маєр ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Книгарня «Є», або офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image