Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maksim-nestel-v/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Максим Нестелєєв - книги та біографія

Максим Нестелєєв

Максим Нестелєєв - талановитий письменник, та перекладач, доцент кафедри української мови та літератури, викладає на філологічному факультеті, культурний оглядач журналу «Український тиждень». Професійна діяльність Максима Нестелєєва трансформувалася у першу опубліковану книгу, так у 2013 році друком вийшла монографія «На межі. Суїцидальний дискурс українського модернізму».

У вересні 2019 року, в рамках серії «Американський постмодернізм» у видавництві «Темпора» друком вийшла книга «Лабіринти американського постмодернізму. Перший том».

У листопаді 2022 року була видана книга «Лабіринти американського постмодернізму. Другий том».

Дві останні книги Максима Нестелєєва нерозривно пов’язані з літературознавством та його перекладацькою діяльністю, основний напрям якої - це література американських постмодерністів. Завдяки його роботі український читач має змогу познайомитися з творчістю Джона Барта, Дональда Бартелмі, Вільяма Ґеддіса, Дона Делілло, Роберта Кувера, Джозефа Макелроя, Юрія Тарнавського та Томаса Пінчона українською.

Книги з літературознавства можуть дарувати інтелектуальне задоволення, а якісна художня література здатна відкрити нові світи. Пропонуємо купити книги Максима Нестелєєва - це гарна можливість опанувати нові культурно-історичний контексти.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image