Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maks-kidruk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Макс Кідрук

Макс Кідрук

Життєпис

Макс Кідрук – письменник, відомий своєю любов’ю до подорожей та описами мандрівок у книгах. Також Кідрук став відкривачем кількох нових для української літератури жанрів: тревелог та технотрилер.

Макс Кідрук народився 1984 року у селищі Володимирець, що на Рівненщині. Навчався на механіко-енергетичному факультеті Рівненського університету водного господарства та природокористування. У студентські роки працював програмістом. У 2007 році Макс Кідрук здобув грант на навчання й переїхав до Швеції, де став аспірантом Королівського технологічного інституту в Стокгольмі. Відтоді письменник розпочинає активно подорожувати: за два роки побував у Фінляндії, Норвегії, Італії та інших країнах. Після мандрівки Мексикою з’явилася книжка «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії». У 2009 році видання відзначили ІІ премією літературного конкурсу «Коронація слова». З того часу Кідрук почав подорожувати екзотичними країнами у пошуках екстриму й несподіваних відкриттів. Письменник побував у Еквадорі, Чилі, Перу, Бразилії, Новій Зеландії, Єгипті, Сирії. Загалом Кідрук відвідав понад тридцять країн. Побачене описував у книжках «Подорож на Пуп Землі», «Любов і піраньї», «На Зеландію!», «Навіжені в Перу».

У 2012 році Макс Кідрук став автором першого українського технотрилера – жанру, який поєднує елементи наукової фантастики, воєнної повісті та пригодницького роману й розповідає про взаємодію людини з технологіями. Видання під назвою «Бот» після двох тижнів продажів стало одним із лідерів топу 20 найпопулярніших книжок у мережі книгарень «Є». Успішними були й наступні технотрилери автора: «Твердиня» та «Жорстоке небо». Особливість «Твердині» – у тому, що всі головні персонажі мають реальних прототипів, а одного із героїв роману Кідрук змалював із себе. «Жорстоке небо» автор називає першим українським романом про авіацію нашої країни.

Деякі книги письменника перекладені польською, російською та німецькою мовами. Кідрук також є автором кількох технічних видань та публіцистичної книги «Небратні», в якій аналізує відносини Росії й України впродовж 400 років.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%