Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maks-kidruk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Макс Кідрук - книги та біографія

Макс Кідрук

Макс Кідрук – письменник, відомий своєю любов’ю до подорожей та описами мандрівок у книгах. Також Кідрук став відкривачем кількох нових для української літератури жанрів: тревелог та технотрилер.

Макс Кідрук народився 1984 року у селищі Володимирець, що на Рівненщині. Навчався на механіко-енергетичному факультеті Рівненського університету водного господарства та природокористування. У студентські роки працював програмістом. У 2007 році Макс Кідрук здобув грант на навчання й переїхав до Швеції, де став аспірантом Королівського технологічного інституту в Стокгольмі. Відтоді письменник розпочинає активно подорожувати: за два роки побував у Фінляндії, Норвегії, Італії та інших країнах. Після мандрівки Мексикою з’явилася книжка «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії». У 2009 році видання відзначили ІІ премією літературного конкурсу «Коронація слова». З того часу Кідрук почав подорожувати екзотичними країнами у пошуках екстриму й несподіваних відкриттів. Письменник побував у Еквадорі, Чилі, Перу, Бразилії, Новій Зеландії, Єгипті, Сирії. Загалом Кідрук відвідав понад тридцять країн. Побачене описував у книжках «Подорож на Пуп Землі», «Любов і піраньї», «На Зеландію!», «Навіжені в Перу».

У 2012 році Макс Кідрук став автором першого українського технотрилера – жанру, який поєднує елементи наукової фантастики, воєнної повісті та пригодницького роману й розповідає про взаємодію людини з технологіями. Видання під назвою «Бот» після двох тижнів продажів стало одним із лідерів топу 20 найпопулярніших книжок у мережі книгарень «Є». Успішними були й наступні технотрилери автора: «Твердиня» та «Жорстоке небо». Особливість «Твердині» – у тому, що всі головні персонажі мають реальних прототипів, а одного із героїв роману Кідрук змалював із себе. «Жорстоке небо» автор називає першим українським романом про авіацію нашої країни.

Деякі книги письменника перекладені польською, російською та німецькою мовами. Кідрук також є автором кількох технічних видань та публіцистичної книги «Небратні», в якій аналізує відносини Росії й України впродовж 400 років.

Сортувати по
State of War
-50%
State of War
Валерій Залужний
573 грн
287 грн
Купити
Воєнний стан
-55%
Воєнний стан
Валерій Залужний
501 грн
227 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image