Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyudmila-petranovska/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Людмила Петрановська

Людмила Петрановська

Життєпис

Книги психолога Людмили Петрановської стали абсолютними бестселерами серед науково-популярної літератури з виховання дітей завдяки практичному застосуванню.

Людмила Петрановська – сімейний психолог, педагог, автор книг про виховання. Закінчила філологічний факультет Ташкентського університету, а також Інститут психоаналізу. Авторка широко відомих книг, адресованих батькам, в яких розвиває і популяризує теорію прив'язаності. Протягом багатьох років займалася психологічними проблемами сирітства та усиновлення. Створила громадську організацію для майбутніх прийомних батьків та соціальних працівників.

Грунтуючись на наукових теоріях в області психології, автор легко і доступно розповідає про особливості дитячого розвитку і труднощі виховання. Ім'я автора стало впізнаваним після виходу серії «Що робити, коли ...». У ній можна знайти поради для школярів, які потрапили в непрості ситуації. Зараз бібліографія Людмили Петрановська – це ціле зібрання порад для дітей та батьків, що дозволяють вийти зі скрутних ситуацій.

Молодим батькам рекомендуємо купити книги Людмили Петрановської. Ви зможете навчитися орієнтуватися в складних ситуаціях, вирішувати конфлікти і гідно виходити з них. Книги Петрановської Людмили Володимирівни дуже тактовно, з прикладами і посиланнями на дослідження розповідають, що ховається за дитячими істериками, капризами, агресією, поганою поведінкою і відсутністю тяги до навчання. Книги автора показують наскільки важливо з самого народження встановити зв'язок зі своїм малюком і як вміти цей зв'язок не перетворювати в тотальний контроль в майбутньому.

Книги допоможуть зберегти терпіння та відновити розуміння в родині.

Також рекомендуємо купити книги Марі Кондо, які навчать правильно позбавлятися не тільки від непотрібних речей, але і від непотрібних зв'язків, звільнивши місце і час для дійсно важливого.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%