Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyudmila-petranovska/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Людмила Петрановська - книги та біографія

Людмила Петрановська

Книги психолога Людмили Петрановської стали абсолютними бестселерами серед науково-популярної літератури з виховання дітей завдяки практичному застосуванню.

Людмила Петрановська – сімейний психолог, педагог, автор книг про виховання. Закінчила філологічний факультет Ташкентського університету, а також Інститут психоаналізу. Авторка широко відомих книг, адресованих батькам, в яких розвиває і популяризує теорію прив'язаності. Протягом багатьох років займалася психологічними проблемами сирітства та усиновлення. Створила громадську організацію для майбутніх прийомних батьків та соціальних працівників.

Грунтуючись на наукових теоріях в області психології, автор легко і доступно розповідає про особливості дитячого розвитку і труднощі виховання. Ім'я автора стало впізнаваним після виходу серії «Що робити, коли ...». У ній можна знайти поради для школярів, які потрапили в непрості ситуації. Зараз бібліографія Людмили Петрановська – це ціле зібрання порад для дітей та батьків, що дозволяють вийти зі скрутних ситуацій.

Молодим батькам рекомендуємо купити книги Людмили Петрановської. Ви зможете навчитися орієнтуватися в складних ситуаціях, вирішувати конфлікти і гідно виходити з них. Книги Петрановської Людмили Володимирівни дуже тактовно, з прикладами і посиланнями на дослідження розповідають, що ховається за дитячими істериками, капризами, агресією, поганою поведінкою і відсутністю тяги до навчання. Книги автора показують наскільки важливо з самого народження встановити зв'язок зі своїм малюком і як вміти цей зв'язок не перетворювати в тотальний контроль в майбутньому.

Книги допоможуть зберегти терпіння та відновити розуміння в родині.

Також рекомендуємо купити книги Марі Кондо, які навчать правильно позбавлятися не тільки від непотрібних речей, але і від непотрібних зв'язків, звільнивши місце і час для дійсно важливого.

Сортувати по
Сортувати по