Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyubko-deresh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Любко Дереш

Любко Дереш

Життєпис

Любко Дереш – автор популярних молодіжних романів. Письменник народився 1984 року у місті Пустомити на Львівщині, закінчив економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Облік та аудит». Літературна слава прийшла до автора у 18 років, після публікації першого роману «Культ» у часописі «Четвер» (хоча сам твір з’явився на три роки раніше). Після цього вийшли романи «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми», «Голова Якова», «Миротворець» та інші.

Персонажами творів Любка Дереша є молоді люди, тинейджери, які переживають період становлення себе, проявляють свій характер у різних ситуаціях, намагаються зрозуміти світ, шукають істину. Підлітки у його романах спілкуються лайкою та сленгом, експериментують із вживанням наркотиків, потрапляють у різні дивні історії. У їхніх вчинках – багато переконливості й реалізму, та разом із тим у романах Любка Дереша присутні елементи містики. Дереш уміє інтригувати, провокувати, ставити запитання, на які не завжди можна знайти однозначні відповіді. За допомогою впізнаваних авторських прийомів та особливої манери викладу письменник створює нову реальність, де вигадане тонко переплітається з дійсним. У своїх романах Дереш плекає власну філософію й міфологію, за якими читачі впізнають почерк автора.

Окремою нішею автора є дитячі книги. Твори письменника у цьому жанрі побачили світ у видавництві «Грані-Т» в серіях «Сучасна дитяча проза» та «Життя видатних дітей». Романи Любка Дереша здобули закордонне визнання: вони перекладені німецькою, польською, італійською, французькою та іншими європейськими мовами.

Романи Дереша входили до довгого та короткого списків конкурсу «Книжка року BBC» їх відзначали українські часописи. Також Любко Дереш став володарем антинагороди «Золота булька-2012», яку вручає видання «Літакцент» – таким чином відзначили роман «Голова Якова».

Любко Дереш активно долучається до суспільних процесів в країні, бере участь в засіданнях інтелектуальних клубів, пропагує здоровий спосіб життя.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%