Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lora-novlin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лора Новлін - книги та біографія

Лора Новлін

Повне ім'я:Laura Nowlin

Лора Новлін (Laura Nowlin) - сучасна американська письменниця з Сент-Луїса, штату Міссурі, відома своїми гостросюжетними романами, більшість з яких стали бестселерами «New York Times».

Освіту майбутня письменниця здобула в Університеті штату Міссурі, в якому вивчала англійську мову й творче письменство, що, як виявилося, неабияк допомогло їй на життєвому й творчому шляху.

Дебютний роман письменниці «Якби він був зі мною» (If He Had Been with Me) був виданий у 2013 році, згодом Лора Новлін напише та видасть ще декілька книжок:

  • «This Song Is (Not) For You»;
  • «If Only I Had Told Her».

Крім того, що Лаура амбітна письменниця, вона також завзята читачка, яка вірить, що книги дозволяють кожному прожити багато життів.

Книги Лори Новлін отримали багато схвальних відгуків від критиків та читачів з різних куточків світу, це мотивує авторку продовжувати працювати над створенням нових сюжетів, які, перевірено, завойовують серця шанувальників глибоких історій. За сумісництвом Лора працює в публічній бібліотеці Сент-Луїса, відвідувачі якої дають їй багато натхнення для написання нових романів.

Зануртеся у світ насичених сюжетів прямо зараз, купити книги Лори Новлін які перетворять звичайний день на інтелектуальну пригоду ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях нашої мережі.

 

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image