Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lora-deyv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лора Дейв - книги та біографія

Лора Дейв

Повне ім'я:Лора Дейв (Laura Dave)

Лора Дейв - популярна американська письменниця-романістка, народилась 18 липня у 1977 році в Нью-Йорку, США.

Її цікавість до творчості прокинулась ще у початковій школі, пізніше Лора Дейв закінчила Пенсильванський університет, де вивчала англійську мову та літературу, а також Університет Вірджинії, де студіювала креативне письмо.

Перед початком письменницької кар’єри та до світового визнання, встигла попрацювати позаштатним журналістом на ESPN та друкувалась у декількох журналах з оповіданнями.

Книги Лори Дейв - це легке та яскраве читання, попри гостросюжетність. 

Дебютний роман авторки «Лондон - найкраще місто в Америці» був виданий у 2006 році, книга стала досить популярною, а права на екранізацію твору викупила Universal Studios.

У 2008 році друком вийшов другий роман письменниці «The Divorce Party» (Відсвяткуємо розлучення);У 2011 була видана третя книга письменниці під назвою «Перший чоловік», а за 4 роки, у 2015 була видана книга «Вісімсот виноградів»;

П’ята книга авторки «Hello, Sunshine» (Привіт, сонячне світло) була видана у 2017 році. 

Остання книга авторки під назвою «Останнє, що він мені сказав» побачила читачів у 2021 році та стала бестселером New York Times, була перекладена на 40 мов та трималась у списку бестселерів впродовж 63 тижнів.

Романи авторки відрізняються напруженою інтригою та несподіваними поворотами сюжету, купити книги Лори Дейв зручно та вигідно можна в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image