Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lidiya-bebeshko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лідія Бебешко - книги та біографія

Лідія Бебешко

Лідія Бебешко - майстриня ручного шиття, мереживоплетіння та лялькарства, цікавиться дослідженням та відродженням традиційної вишивки Східного Поділля, спеціалізується на вишивці обрядових рушників та сорочок, виготовленні прикрас. Учасниця багатьох мистецьких та персональних виставок як в Україні, так і Польщі та Естонії.

Народилася в селі Реутинці, наразі мешкає в Умані. Більшість життя працювала за технічним профілем, техніком-констурктором на уманському заводі «Мегаметр» та кресляркою на світловодському заводі ВГК. З 1978 по 2005 рік викладала в Уманському державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини.

Духовна і змістовна робота з відродження вшивки Уманщини та Східного Поділля - ось те, що вже декілька десятиліть надихає її не лише вишивати, але й створювати літературу для інших. Книги Лідії Бебешко - це квінтесенція дослідницької роботи й творчості, яка розкриває перед читачами багатогранний світ вишивки, у працях авторки є все, що необхідно для того, аби самостійно пошити й власноруч вишити красиву українську одежу.

Серед найвідоміших праць авторки:

Особливістю творів письменниці є глибока деталізація схем узорів, крою та детальні вказівки щодо вживання швів.

Радимо купити книги Лідії Бебешко широкому колу читачів, які цікавлять вишивкою та прагнуть створювати самобутні речі, замовити літературу з доставкою по Україні та за кордон ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image