Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/li-bardugo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лі Бардуґо - книги та біографія

Лі Бардуґо

Ім’я американської письменниці Лі Бардуґо вже стало синонімом сучасного фентезі та романів. Майбутня письменниця народилася 6 квітня 1975 року в Єрусалимі, Ізраїль, а провела своє дитинство в Лос-Анджелесі, США. Бардуґо здобула ступінь з англійської мови в Єльському університеті, та перш ніж стати відомою письменницею встигла попрацювати копірайтером, створюючи трейлери до фільмів, журналісткою та навіть візажистом.

Як зазначає сама письменниця, після особистої драми вона зрозуміла, що не може залишатися на тому ж місці, і поставила собі за мету написати книгу до свого 35-го дня народження.

Книги Лі Бардуґо входять до численних списків бестселерів, зокрема «New York Times» та отримують престижні нагороди від світових книжкових премій.

Дебютна книга авторки «Тінь та кістка», якою розпочинається трилогія «Гриша» була видана у травні 2012 року в одному зі старіших світових видавництв «Macmillan Publishers».

За рік було видано продовження цієї фентезійної історії, роман «Облога та штурм».
Третя книга з серії, роман «Руїна та відновлення» побачив світ у 2014 році, а вже у 2019 році компанія «Netflix» анонсувала зйомки серіалу за мотивами першої книги цієї трилогії.
Український читач отримав можливість поринути у всесвіт трилогії завдяки видавництву «Клуб Сімейного Дозвілля».

У 2015 році вийшла друком наступна книга «Шістка воронів» яка відкрила нову однойменну дилогію, а у 2016 році було видано її продовження - «Королівство шахраїв», обидві книги розповідають історію про відчайдушну команду грабіжників з міста Каттердаму.

У 2019 році авторка публікує нову книгу «Король шрамів», яка започаткувала нову серію, а за два роки по тому, у 2021 році буде видано її продовження - «Правило вовків».

У тому ж 2019 році свого читача побачила книга «Дев’ятий дім», яка стала першою книгою серії «Алекс Стерн», а у січні 2023 авторка видала продовження історії, книгу «Hell Bent».

Окрім цікавих книжкових циклів, авторка написала й видала декілька позасерійних книг: 

  • The Language of Thorns (2017);

  • Комікс Wonder Woman: Warbringer (2017);

  • The Lives of Saints (2020);

  • Demon in the Wood (2022) та ще десяток коротких оповідань, написаних впродовж п’яти років.

Творчий стиль Лі Бардуґо вражає своєю майстерністю, занурюючи в заплутані сюжети, яскраві описи подій та глибоку деталізацію персонажів. Її книги переносять читачів у магічні світи, де кожна сторінка приносить нові відкриття і пригоди. Завдяки її таланту, проникнути в ці світи стає досить просто - достатньо купити книги Лі Бардуґо і перегорнути першу сторінку, щоб відчути неймовірну силу її слова.Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image