Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lars-mel/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ларс Мелє - книги та біографія

Ларс Мелє

Повне ім'я:Lars Mele

6 січня 1971 року в Сунндалсøрі, має ступінь магістра літератури, який здобув в університеті Осло, працював редактором у норвезькому видавництві «Gyldendal».

Його любов до книжок та читання у майбутньому переросли у декілька самостійно написаних оповідань, свій перший рукопис Ларс надіслав до видавництва у 18 років, й з того часу не припинає письменницьку діяльність.

Книги і творчість Ларса Мелє

Справжній літературний дебют норвежця відбувся у 2002 році з публікацією книги «Keeperen til Tunisia» (Воротар з Тунісу).

Після виходу книги Ларс Мелє залишив роботу у видавництві й присвятив себе написанню книжок, наразі працює в жанрі підліткового фентезі й детективу, активно створює казки для найменших.

Книги Ларса Мелє - це декілька літературних серій та самостійних творів, особливо популярною стала серія «Друзяки-динозаврики», в межах якої вже вийшло 11 книжок:

Ларс Мелє також працював над створенням пригод та фантастики для дітей, з-під пера автора також вийшли серії «Krimteam Siri & Max Series», «Mysteriene i Kråkeslottet barnehage», «Ina Grieg», «Pappa i barnehagen» та інші твори, які стали досить популярними серед читачів.

Творчість Мелє поєднує пригоди з загадками та інтригами, а завдяки цікавим героям та чудовим ілюстраціям, читання книжок автора ідеально підійде для родинного дозвілля.

Переглянути асортимент та купити книги Ларса Мелє ви можете за декілька кліків в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image