Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kurt-vonnegut/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Курт Воннеґут - книги та біографія

Курт Воннеґут

Курт Воннеґут — американський письменник, вважається одним з найбільш впливових письменників Америки 20 ст.

Курт Воннеґут народився 11 листопада 1922 року в досить забезпеченій сім'ї німецьких емігрантів, але під час Великої депресії матеріальне становище батька погіршилося. Він тривалий час взагалі залишався без будь-якої роботи. В той самий час у матері стали проявлятися перші симптоми психічного захворювання. У 1944 році вона вчинила самогубство, що стало сильним потрясінням для Курта.

Після закінчення школи Курт вивчав хімію в Корнелльському університеті. Навчання Курт не закінчив оскільки добровольцем записався в армію США.

У 1944 році він потрапив у полон. Воннеґут був призначений старостою групи військовополонених, оскільки трохи володів німецькою. Одного разу він почав погрожувати охоронцям і сказав, що з ними зробить, коли прийдуть росіяни, і за це був побитий і позбавлений статусу старости.

На ніч полонених замикали на бездіяльній бойні номер п'ять, а під час повітряних тривог вели до підвалу, де до цього зберігалися туші тварин. Завдяки цьому Курту і вдалося вижити під час бомбардування Дрездена в середині лютого 1945 року. Наліт авіації Союзників практично повністю знищив старовинне місто. Загинуло кілька десятків тисяч чоловік. Його переживання знайшли відбиток в багатьох творах, серед яких і роман «Бойня номер п'ять, або Хрестовий похід дітей», що приніс автору популярність. Після повернення з війни він знову вступає до університету, але і на цей раз його не закінчує. Після того, як він вдруге покидає університет, то починає активно писати свої оповідання та романи.

Переживання своєї молодості Курт Воннеґут описав у своєму першому фантастичному романі — «Утопія 14», в якому він зображує похмурі картини майбутнього:в якому технологічний прогрес досяг такого рівня, що всю роботу виконують машини, і люди у цьому світі стали не потрібні. До жанру сайнс-фікшн відносяться і випущені потім оповідання, і деякі романи («Сирени Титана» і «Колиска для кішки»). Але, світове визнання письменникові приніс роман«Бойня номер п'ять, або Хрестовий похід дітей».

У своїй творчості Воннеґут часто висловлює свої думки голосами головних героїв — таких, як письменник Кілгор Траут, прототипом якого послужив реальний фантаст Теодор Старджон.

«Клуб Сімейного Дозвілля», «Видавництво Старого Лева» та видавництво «Книги — ХХІ» видають книги Курта Воннеґута українською мовою. Найбільшою популярність користуються, такі твори, як: «Ґалапаґос», «Колиска для кішки», «Бойня номер п'ять».

Сортувати по
Сирени Титана
new -43%
Сирени Титана
Курт Воннеґут
681 грн
390 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image