Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kormak-makkarty/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кормак Маккарті - книги та біографія

Кормак Маккарті

Кормак Маккарті - видатний американський письменник і драматург, сучасний класик, пише в жанрі постапокаліпсису та вестерну. Ім’я при народженні Чарльз змінив на Кормак, на честь видатного ірландського короля. Вивчав гуманітарні науки в Університеті Теннессі, у 1953 був призваний на військову службу на чотири роки.

Письменницька діяльність Маккарті розпочалась з декількох оповідань, які були опубліковані в студентській газеті у 1959-1960 роках. У 1965 році у видавництві «Random House» виходить дебютний роман «Зберігач саду». У 1968 році світ побачила книга «Темрява зовні». Через шість років, у 1973 друком вийшла книга «Дитя Господнє». У 1979 році вийшов четвертий роман автора «Саттрі», робота над яким тривала два десятиліття.

1985 рік приніс автору світове визнання завдяки публікації епічного роману «Кривавий Меридіан, або західний багрянець на Заході». У 1992 році опублікований роман «Коні, Коні…», який з книгою «Переправа» (1994) та «Містами прерії» (1998) умовно об’єднують в одну серію «Прикордонна трилогія».

Першою виданою книгою у ХХІ столітті стала «Старим тут не місце» (2005), а за нею «Дорога» (2006). У 2022 році вийшли друком 2 книги Кормака Маккарті: «Пасажир» та «Stella Maris» або «Зоря морів». 

Творчість Маккарті має великий вплив на світову літературу, декілька творів автора були екранізовані, зокрема роман «Дорога» та фільм «Старим тут не місце», екранізація якого за однойменним романом отримала 4 нагороди «Оскар».

Неповторний авторський стиль, розмаїття жанрів та глибокі теми сподобаються широкому коли читачів, пропонуємо купити книги Кормака Маккарті та доторкнутися до сучасної американської літератури.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image