Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/konamy-kanata/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Конами Каната - книги та біографія

Конами Каната

Конамі Каната - це сучасна письменниця та ілюстраторка манги з міста Нагано, Японія. Майбутня письменниця народилась у 1958 році в родині шкільного вчителя, освіту здобула в академії Futaba-Kōtō у місті Сува.

Її перша манга «Puchi Neko Jamu Jamu» була опублікована у щомісячному японському журналі манги «Nakayoshi» у 1982 році, в якому будуть опубліковані й інші роботи авторки.

У своїй творчості Конамі Каната велику увагу приділяє темам природи, дружби, сприйняття світу очима дітей та котам!
Її твори відрізняються теплим і чуттєвим стилем, що зачаровує читачів різного віку.
Найвідоміша книжкова серія авторки - «Чі: Життя однієї киці» вперше була опублікована у червні 2004 року у «Weekly» - щотижневому японському журналі манги. Серія налічує 12 томів історій про життя та пригоди невтомної киці Чі, які виходитимуть до 2015 року.

Англомовна версія манги була опублікована у видавництві «Vertical Inc», українською мовою книги Конам Канати виходять друком у видавництві «Nasha idea».

У 2017 році був виданий перший том нової серії манги під назвою «Sue & Tai-chan», у якому йдеться про пригоди кішки Сью та кота Тай-чана, друком вийшли вже п’ять книжок з серії, вихід шостого тому запланований на 2023 рік.

Письменниця відома своїм чарівним стилем, зворушливими сюжетами та чудовими ілюстраціями до історій, завдяки яким і здобула популярність як серед дітей, так і серед дорослих. 

Перенесіться у світ киці Чі та пориньте в захопливі пригодницькі історії, які вразять серце кожного читача. Купити книги Конамі Канати можна в Книгарні «Є» - магазині з найкращим асортиментом манги та коміксів в Україні.Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image