Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kollin-guver/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Коллін Гувер - книги та біографія

Коллін Гувер

Повне ім'я:Коллін Гувер (Colleen Hoover)

Коллін Гувер - сучасна американська письменниця, відома своїми романами про людські почуття та родинні відносини. Народилась майбутня письменниця 11 грудня 1979 року в Салфур-Спрінгс, Техас, освіту отримала за спеціальністю «Соціальна робота». Гувер почала свою літературну кар’єру у 2012 році, видавши свій дебютний роман «Slammed». 

Продовження роману під назвою «Point of Retreat» було опубліковано того ж року, обидва твори отримали схвальні відгуки від читачів, та потрапили до списку бестселерів New York Times того ж року.

Третя книга серії «The girl» була видана у квітні 2013 року, успіх книг став неабияким натхненням для авторки, тож письменниця залишила основну роботу у соціальній сфері аби присвятити себе письменству.
Книги Коллін Гувер відзначаються емоційним змістом та складними темами: любов, втрата, самовідданість та ризик - це ще не весь спектр використаних письменницею тем.

Здатність авторки створювати захоплюючі сюжети в жанрі трилеру та роману високо оцінили читачі з усього світу, придбавши понад 20 мільйонів її книжок. Бібліографія Коллін Гувер налічує понад 20 романів, особливо популярними стали:

На 2024 та 2026 роки заплановано видання двох нових книжок письменниці.
Коллін Гувер продовжує активно писати та підтримує близький контакт зі своїми читачами через соціальні мережі, а її творчість продовжує надихати мільйони людей по всьому світу.

Пропонуємо переглянути та купити книги Коллін Гувер тим читачам, які цікавляться сучасними романами чи полюбляють емоційно заряджені історії з роздумами на морально-етичні теми.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image