Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kolin-tipping/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Колін Тіппінг - книги та біографія

Колін Тіппінг

Колін Тіппінг (1941-2019) - засновник та генеральний директор Інституту Радикального Прощення в Атланті, психолог та письменник, кваліфікований гіпнотерапевт. Народився в Англії у 1941 році, був професором коледжу та викладачем Лондонського університету. З 1984 року разом з дружиною Джо мешкав в США, де подружжя проводило тренінги з оригінального методу прощення. У 1992 році, працюючи в одному з терапевтичних таборів для хворих на рак, Тіппінг дійшов висновків, що прощення - це ключовий фактор для зцілення пацієнта. 

Книги Коліна Тіппінга базуються на ідеях опанування відповідальності за свій минулий біль, аби жити в мирі, любові та прийнятті. На сторінках своїх праць автор прагнув підвищити глобальну свідомість читачів та надати поради, які допомагають жити вільно від минулих образ та болю, оздоровитися та зцілитися.

Так був створений метод який знайшов прихильників по всьому світу, а у червні 1997 року була опублікована перша книга автора - «Радикальне прощення», далі будуть опубліковані ще декілька книжок, які стануть відомими та популярними у всьому світі.

Через 10 років, у січні 2007 року була видана друга знакова книга Коліна Тіппінга «Радикальне самопрощення. Прямий шлях до істинного прийняття себе».

У квітні 2010 року свого читача побачила «Радикальне прощення. Батьки і діти». 

Наступна книга автора «Радикальна Любов. Інструкція для розкриття вашої духовності та створення ідеальних стосунків» була видана у січні 2013 року.

Окрім книжок, у 2009 році автор випустив CD-диск з вправами «The Power of Radical Forgiveness: An Experience of Deep Emotional and Spiritual Healing» (Сила Радикального Прощення: Вправи для глибокого емоційного та духовного зцілення).

Українською мовою книги письменника виходять у видавництві «Book Chef».

Купити книги Коліна Тіппінга варто кожному, хто працює над власним особистісним ростом та бажає краще зрозуміти природу методу прощення.Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image