Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/khaled-gosseyni/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Халед Госсейні - книги та біографія

Халед Госсейні

Халед Госсейні - письменника та лікар, американець афганського походження, романи якого перекладаються на понад 70 мов світу та екранізуються.

Народився 4 березня 1965 року в Кабулі, Афганістан.

Його батько був дипломатом Міністерства закордонних справ Афганістану, а мати викладала фарсі та історію в середній школі, у 1976 році Міністерство закордонних справ відрядило родину Госсейні до Парижа, коли вони мали повернутися до Кабула, їхня батьківщина стала свідком кривавого комуністичного перевороту та вторгнення Радянської армії. Госсейні попросили політичний притулок у Сполучених Штатах й у вересні 1980 року переїхали до Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

Закінчивши середню школу Халед вступив до університету Санта Клари, в якому вивчав біологію, згодом здобував освіту на медичному факультеті Каліфорнійського мед. університету в Сан-Дієго й став лікарем-терапевтом.

Свій перший роман «Ловець повітряних зміїв» він почав писати саме під час медичної практики, сьогодні Халед Госсейні є одним з найбільш визнаних та популярних авторів у світі.

Усі книги Халеда Госсейні - «Ловець повітряних зміїв» (The Kite Runner), «A Thousand Splendid Suns», «And The Mountains Echoed» та роман «Sea Prayer» були видані у понад сімдесяти країнах та розійшлися накладом у понад 40 мільйонів примірників!

У 2006 році письменник був призначений Послом доброї волі УВКБ ООН, Агентства ООН у справах біженців. Натхненний поїздкою до Афганістану згодом він заснував фонд, який надає гуманітарну допомогу населенню Афганістану.
На сторінках своїх романів автор вміло прописує героїв, розкриваючи їхні внутрішні конфлікти, мотивації та емоційний стан, що робить їх живими та реалістичними, Госсейні вміло вплітає в свої романи елементи культури та історії що дозволяє читачеві отримати глибше розуміння контексту сюжету та пережити події разом з головними персонажами.

Переглянути асортимент та купити книги Халеда Госсейні українською або англійською ви можете на сторінці нижче, або завітавши в один з офлайн-магазинів мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image