Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ketrin-stedmen/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кетрін Стедмен - книги та біографія

Кетрін Стедмен

Кетрін Стедмен - британська кіноакторка та письменниця, відома багатьом глядачам за участю у фільмі «Менсфілд-парк» 2007 року.

Майбутня письменниця та улюблениця глядачів народилася 8 лютого 1987 року, її дитинство минуло у Нью-Форесті, графство Гемпшир, освіту здобула в Оксфордській школі драми.

На сцені вона грала у Вест-Енді у відзначеній нагородами п'єсі Поллі Стедмен «Це обличчя».

Дебютний роман Кетрін Стедмен, психологічний трилер «Щось у воді» (Something in the Water) був виданий у червні 2018 року британським видавництвом «Simon & Schuster» та американським видавництвом «Penguin Random House».

Друга книга письменниця, роман «Містер Ніхто» (Mr. Nobody) вийшов друком у січні 2020 року, а третій - «Зникнення» (The Disappearing Act) - у червні 2021 року.
Найвідоміша українській авдиторії читачів книга, кримінальний трилер «Сімейна гра» (The Family Game) - був опублікований у жовтні 2022 року.

Книги Кетрін Стедмен підкорили читачів з усього світу завдяки вмінню створювати захоплюючі сюжети, несподіваним поворотам подій та майстерному сплетінню інтриг й атмосфери напруги, яка тримає читачів до останніх сторінок.

Наразі авторка продовжує працювати над написанням нового трилеру під назвою «Look In the Mirror» публікація якого запланована на середину 2024 року.

Відкрийте для себе новий, цікавий та лякаючий голос авторки, книжки якої гарантовано оцінять шанувальники детективів, трилерів та саспенсу.

Переглянути асортимент та купити книги Кетрін Стедмен зручно й вигідно ви можете на сторінці нижче, або завітавши в один з офлайн-магазинів мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сімейна гра
-38%
Сімейна гра
Кетрін Стедмен
624 грн
386 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image