Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kerri-maniskalko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Керрі Маніскалко - книги та біографія

Керрі Маніскалко

Повне ім'я:Kerri Maniscalco

Керрі Маніскалко - сучасна американська письменниця зі штату Нью-Йорк, готичні трилери й фентезійні романи якої здобули десятки літературних нагород й стали світовими бестселерами!

Маніскалко виросла в мальовничій нью-йоркській долині Гудзон, її тягнуло до мистецтва з раннього дитинства, й вона насолоджується всіма аспектами дизайну. Освіту здобувала в коледжі в Нью-Йорку, в якому вивчала образотворче мистецтво, згодом перевелася на факультет комунікаційного дизайну в Массачусетському технологічному інституті.
Деякий час відвідувала курси з кримінального права та природничих наук, а також розглядала можливість стати судовим психологом. Зрештою, вона вирішила перетворити свою любов до читання та письма на кар'єру письменниці, результатом чого стала публікація дебютної книги Керрі Маніскалко «По сліду Джека-Різника. Книга 1. По сліду Джека-Різника» у 2016 році, роман отримав схвальні відгуки не лише читачів, але й позитивні відгуки від «Publisher's Weekly», «Booklist» та «School Library Connection».

Впродовж наступних років письменниця напише та видасть ще декілька творів в межах декількох серій:

Романтично-фентезійний роман «Throne of the Fallen».

Серія «По сліду Джека-Різника»:

  • «Hunting Prince Dracula»;
  • «Escaping from Houdini»;
  • «Capturing the Devil»;
  • «Meeting Thomas Cresswell»;
  • «Becoming the Dark Prince»;

Серія «Королівство нечестивих»:

Письменниця здобула популярність серед читачів, особливо серед поціновувачів YA та фантастичної літератури. Якщо вас цікавлять загадкові історії з елементами фантастики й атмосферні детективні розслідування - радимо купити книги Керрі Мініскалко в інтернет-магазині Книгарня «Є» й насолодитися читанням!

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image