Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/katriona-silvi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Катріона Сільві - книги та біографія

Катріона Сільві

Повне ім'я:Catriona Silvey

Катріона Сільві - сучасна талановита письменниця з Глазго, Шотландія, перша проба пера якої - книга «Зустрінемось в іншому житті» отримав чисельні схвальні відгуки від поціновувачів романів та фентезі з усього світу!

Дитинство майбутньої письменниці минуло в містечку Пертшир та Дебішир, освіту здобула в Кембриджі за фахом англійська мова, згодом захистила докторську дисертацію з еволюції мови, присвячену походженню слів.

Дебютний й наразі єдиний роман письменниці «Зустрінемось в іншому житті» був виданий у 2021 році, ця книга відразу потрапила до списку бестселерів книжкової мережі «Waterstone» та увійшла до короткого списку Брідпортської премії, згодом була перекладена на понад одинадцять мов, а наразі книга Катріони Сільві готується до екранізації.

Шукаєте оригінальний сюжет, реалістичних головних героїв та неперевершену атмосферу? Обов’язково зверніть увагу на творчість цієї письменниці, до того ж купити книги Катріони Сільві відтепер ви можете українською мовою в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є» та наших офлайн-книгарнях по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image