Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/katerina-babkina/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Катерина Бабкіна - книги та біографія

Катерина Бабкіна

Збірки Катерини Бабкіної давно знайшли свого читача. Вони підкорили його щирістю, безпосередністю, свіжістю думок. Сама Катерина – письменниця нового покоління. Вона – журналістка за освітою, співпрацювала з низкою українських та зарубіжних видань. 

Дитячі книжки Катерини Бабкіної легкі та серйозні водночас. Варто згадати, наприклад, твір «Шапочка і кит». Його головний герой – хлопчик, котрий бореться з лейкозом. Через курси хіміотерапії він втратив свої волосся, і тепер змушений носити шапочку. Його головний друг – сірий кит, котрий з’являється над містом просто в повітрі. Поєднуючи реальність та фантазію, авторка вчить нас не опускати руки, мужньо боротися з труднощами та сподіватися на краще. Вона демонструє красу й чистоту дитячого світу, в якому є місце справжній дружбі та вірності. Чимось цей світ перегукується з віршами Роберта Люїса Стівенсона, котрі також присвячені дитинству. Змалювання душі найменших – безперечно, великий талант митця.

Вірші Катерини Бабкіної, як і численна проза, також набули великої популярності. Вони перекладалися іноземними мовами, окремі збірки виходили навіть в Ізраїлі та Австрії. Творчості письменниці притаманне тонке розуміння зв’язку поколінь, особистих взаємовідносин. Вона точно змальовує переломні моменти української історії кінця ХХ – початку ХХІ століття, з трансформацією СРСР, здобуттям незалежності, піднесеннями та катастрофами, котрі відображалися на людських долях. На думку письменниці, найголовніше, що повинен зрозуміти читач – це необхідність бути, попри всі життєві обставини, щасливим, кохати і насолоджуватися кожною хвилиною.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image