Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/karlos-gonsales/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Карлос Гонсалес - книги та біографія

Карлос Гонсалес

Повне ім'я:Carlos Gonzalez

Карлос Гонсалес - сучасний письменник та педіатр, батько трьох дітей, засновник та президент Каталонської організації грудного вигодовування.

Карлос Гонсалес народився у 1960 році в Сарагосі, Іспанія. Освіту здобув в Автономному університеті Барселони, також вивчав педіатрію в клініці Сан Хуан де Деу та проходив спеціальну підготовку з вигодовування у Лондонському університеті.

Книги Карлоса Гонсалеса стали результатом його просвітницької роботи в галузі педіатрії, на його рахунку понад дві сотні проведених курсів для медичних працівників та багато виступів на міжнародних конференціях, зокрема у США, Німеччині, Мексиці, Колумбії, Польщі та Франції.

На сторінках своїх книг автор не лише дає рекомендації з догляду за немовлятами, але й допомагає батькам вибудувати теплі взаємовідносини з дітьми, підказує, як не припускатися батьківських помилок та спростовує популярні міфи про дитяче здоров’я та виховання.
Серед найпопулярніших книжок Карлоса Гонсалеса:

Купити книги Карлоса Гонсалеса радимо майбутнім батькам та всім, хто цікавиться питаннями виховання, педіатрією та сімейними відносинами. Праці автора стануть в пригоді кожній мамі, яка винить себе у тому, що дитина плаче, а також кожному татусю, який вважає, що прибравши від дитини заборонену іграшку або їжу вона припинить полювати на неї.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image