Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/karl-gustav-yung/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Карл Ґустав Юнґ

Карл Ґустав Юнґ

Життєпис

Карл Густав Юнг — психоаналітик, письменник, філософ та культуролог родом зі Швейцарії. Саме він створює і починає першим використовувати аналітичний метод у психології.

Народився Карл Юнг 1875 року у містечку Кесвіль, Швейцарія. Карл Густав Юнг був другою дитиною в сім'ї. У будинку сімейства Юнгів були поширені всілякі містичні явища. Наприклад, його дідусь навіть після смерті дружини, всякий раз, коли сім'я обідала, для давно померлої бабусі ставив окремий стілець та тарілку. В оточенні такого містицизму і ріс маленький Юнг.

Після закінчення школи вступає в університет, де вивчає психологію. Одразу після закінчення навчання влаштовується на роботу в психіатричну клініку Цюриха. Через деякий час він починає співпрацювати з Фройдом, але їхня співпраця закінчується дуже швидко. Оскільки Карл Юнг відмовився від психоаналізу і починає виробляти та вдосконалювати власний метод у психології, який назвав — «аналітична психологія»

Антропологія, етнологія, культурологія, порівняльна історія релігій, педагогіка та література на усі ці галузі вплинув Карл Юнг своїми вченнями.

У своїх роботах він охоплює широкий спектр філософсько-психологічних проблем: від традиційних питань терапії нервово-психічних розладів до глобального питання: в чому сенс людського життя?

Серед публікацій Юнга найбільшою популярністю користуються: «Відносини між Я і несвідомим», «Психологія і релігія», «Психологія і педагогіка», «Образи несвідомого», «Символіка духу», « Про витоки свідомості» та «Aion. Нариси щодо символіки самості» останню книгу з цього списку видавництво «Астролябія» видало українською мовою. «Aion. Нариси щодо символіки самості», як говорять критики, то це одна з найважливіших робіт автора, яка буде цікава, як фахівцям так і усім хто хоче більше дізнатися про своє життя. У ній Юнг доводить що є певна структура психіки, яка передається нам генетичним шляхом і розвивалася вона сотні тисяч років, саме вона змушує нас хвилюватися й реалізовувати наш життєвий досвід. І ця визначеність виражена в тому, що Юнг назвав архетипами, які відкладають відбиток на наші думки, емоції і навіть дії.

Юнг став почесним доктором наук Оксфордського університету, почесним членом Швейцарської академії наук, отримав почесні ступені від Гарвардського університету й ще в ряді престижних університетів Європи.

Юнг, що його телеологічний підхід висловлює надію, що людина не повинна бути рабом свого минулого. В цілому у психології Юнга знайшлось багато своїх послідовників більше серед філософів, поетів, релігійних діячів, ніж в колах медиків-психіатрів. Він представив Заходу концепцію вселенського або колективного несвідомого. Він створив терміни: як «інтроверт» і «екстраверт». Він був гуманістом, який надав духовності клінічний аналіз.

У 1948 році в Цюриху було створено Інститут імені К. Г. Юнга. У ньому всі предмети і підготовка викладалася двома мовами — німецькою та англійською. Послідовники аналітичної психології створили Громаду аналітичної психології в Англії й подібні громади в США (Нью-Йорку, Сан-Франциско і Лос-Анджелесі), а також в ряді європейських країн.

Карл Густав Юнг помер у своєму будинку 6 червня 1961 року в Кюснахті.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 19.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%