Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kamome-shirakhama/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Камоме Шірахама - книги та біографія

Камоме Шірахама

Імʼя японської манґаки, художниці та ілюстраторки Камоме Шірахама стало добре відомим багатьом українським поціновувачам манґи та коміксів.

Народившись у родині митців, з самого дитинства дівчина була знайома з мистецтвом та малювала, проявляла зацікавленість західною культурою. Професійні навички талановита дизайнерка здобула у Токійському університеті мистецтв, серед інструментів Камоме Шірахама надає перевагу олівцям, ручкам та чорнилам, а не цифровим пристроям.

На рахунку ілюстраторки понад 50-ти намальованих обкладинок, які прикрашають видання манґи та коміксів Marvel, DC, Image, роботи та книги Камоме Шірахами були досить високо оцінені критиками та здобули багато престижних нагород.

Письменський, чи то шлях манґаки Камоме Шірахама почала з публікації історії «Watashi no Kuro-chan» (Мій маленький чорний кіт) у 2011-му році;

З 2013-го по 2015-й рік було видано три томи манґи «Eniale & Dewiela» (Еніале і Девієла), у якому йдеться про дружбу янгола та демона.

2016-й рік став знаковим для авторки, саме цього року був виданий перший том манґи «Ательє чаклунських капелюхів», ця серія стала справжнім світовим бестселером жанру, і налічує вже 10 томів! Завдяки кропіткій праці видавництва «Nasha idea» українські читачі змогли познайомитися з чарівним світом цієї історії та прочитати шість виданих томів цієї манґи українською мовою.

Крім того, у 2018-му році Камоме брала участь в створенні графічного оформлення для видання «I Am Gandhi: A Graphic Biography of a Hero».

Не пропустіть можливість дізнатись більше про японську культуру та сучасний книжковий жанр манґи. Книгарня «Є» пропонує купити книги Камоме Шарахами та поринути у захопливі історії та чудові малюнки!


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image