Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/k-s-pakat/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

К.С. Пакат - книги та біографія

К.С. Пакат

Повне ім'я:C. S. Pacat

К. С. Пакат - псевдонім сучасної австралійської письменниці з Мельбурна, популярної завдяки її творам в жанрі фентезі.
Відомо, що її справжнє ім’я - Катаріна, проте прізвище залишається в таємниці.

Освіту К. С. Пакат здобула в Університеті Мельбурна, в якому вивчала геологію та Університеті Перуджа, впродовж декількох років проживала у Токіо.

Літературна карʼєра Пакат почалась з публікації слешів (фанфіків) на LiveJournal, які пізніше стануть її дебютним романом «The Captive Prince» (Полонений принц).

Видавши книгу самостійно у лютому 2013 року, невдовзі права на її твір придбало видавництво Penguin Random House, в якому були видані й наступні книги К. С. Пакат:

  • «Prince’s Gambit» (Гамбіт Принца);
  • «King’s Rising» (Повстання королів).

Також перу авторки належить книга «Темне сходження. Книга 1» - перша книга запланованої трилогії, яка була нещодавно перекладена українською, а також серія графічних романів «Fence» (Фехтуй).

Письменниці вдаються вдалі поєднання елементів фентезі, пригод та романтики, а також багатогранні сюжети про непрості стосунки між головними персонажами.

Купуйте книги К. С. Пакат 

Кожна авторська сторінка - це чарівна подорож, в якій магія змішується з романтикою та пригодами, переглянути та купити книги К. С. Пакат ви можете просто зараз в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», або у офлайн-книгарнях вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image