Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ivan-malkovich-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Іван Малкович - книги та біографія

Іван Малкович

Ім’я Івана Малковича визначне  для української літератури й культурної сфери загалом. Поет, видавець, засновник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», перекладач та упорядник.

Біографія Івана Малковича розпочинається 1961 року. Саме тоді 10 травня в селі Нижній Березів, що на Косівщині (Івано-Франківська область) народився майбутній український культурний діяч. Його родина своїм корінням сягає галицької околичної шляхти. 

Уже з юних років автор захоплювався музикою, тому після завершення школи Малкович вступає до музичного училища в Івано-Франківську на скрипкове відділення. Опісля продовжує навчання на філології Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка.   

Вірші Іван Малкович починає писати ще у шкільні роки. Але тільки пізніше, у роки юності, поезія стає першою скрипкою в житті-концерті хлопця. І відразу з неабияким успіхом та визнанням. Так, автор у 19 років здобуває перемогу на поетичному турнірі Всеукраїнського творчого семінару в Ірпені. А через три роки виходить його перша поетична збірка. 

Після закінчення університету Малкович присвятив себе літературі та культурному процесу України. А ви знали, що він:

–  редагував серії дошкільної літератури видавництва «Веселка»;

–  редагував поезію у видавництві «Молодь»;

– співорганізовував перший фестиваль «Червона рута»;

– був головним редактором дитячих програм студії «Укртелефільм»?

У 1992 році засновує перше приватне видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», популярне серед українських читачів до сьогодні.  

Твори Івана Малковича — це поетичні збірки  «Білий камінь», «Ключ» «Вірші», «Із янголом на плечі», «Вірші на зиму», «Все поруч», «Подорожник з новими віршами». Також він упорядкував і переклав безліч дитячих та поетичних видань. 

Книги Андрія Бачинського популярні серед дітей і підлітків. У нас можна придбати пригодницькі твори автора чи прочитати цікаві факти з його біографії.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image