Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/irvin-yalom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірвін Ялом - книги та біографія

Ірвін Ялом

Ірвін Ялом — американський психолог, психіатр автор науково-популярних книжок.

Народився майбутній автор у Вашингтоні 1930 року. Ще у дитинстві Ірвін проводив багато часу за читанням книг. Після закінчення школи він вступає до університету Джорджа Вашингтона, після нього продовжує навчання у Бостонському університеті, який закінчує у 1956 році й отримує ступінь доктора медицини. Після закінчення навчання Ірвін два роки служить в армії, а саме працює у військовій лікарні. Після закінчення служби він влаштовується на роботу в Стенфордський університет.

Ірвін Ялом вважав, перш за все, що для кожного пацієнта лікар повинен винаходити новий вид психотерапії, бо у кожного є унікальна історія. Основою цієї «нової» терапії служить терапія, побудована на міжособистісних «тут і зараз» між пацієнтом і психотерапевтом, на взаємних одкровеннях.

Творчість

Ірвін Ялом у всьому світі відомий, як автор науково-популярних бестселерів його книги перекладені більш ніж на 20 мов світу. Головна перевага його книг у тому, що він доступно і зрозуміло пояснює наукові терміни й навіть люди, які не мають ніякого відношення до психології розуміють, те що автор хоче нам сказати.

Ірвін Ялом дебютував, як письменник у 1970 році, коли у світ вийшла його перша книга — «Групова психотерапія. Теорія й практика», але окрім науково-популярних робіт Ірвін Ялом у своєму доробку має також більше ніж 10 виданих художніх творів. У них автор вміло описує своїх героїв та їхні вчинки від чого читати його книжки просто не може бути нудно. Однією з найбільш популярних книг письменника є — «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта». Попри те, що книга була видана, ще 30 років тому вона і досі займає перші місця у рейтингу найкращих книг по психології. У ній Ірвін Ялом пояснює, що таке психоаналіз, як він діє, розповідає про екзистенційну психологію модель якої він розробив.

Українською мовою книгу — «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» видало видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» одразу ж після її виходу книга попали у топ-продажів серед українських читачів.

Також популярністю серед читачів користують й інші книги автора, зокрема: «Мамуся та сенс життя», «Вдивляючись у сонце: життя без страху смерті», «Коли Ніцше плакав». Остання книга була екранізована у 2007 році.

Значний вплив на Ірвіна, як на письменника здійснила його дружина Мерилін Ялом, яка є популярною письменницею в Америці та пише жіночі романи.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image