Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/irvin-yalom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірвін Ялом

Ірвін Ялом

Життєпис

Ірвін Ялом — американський психолог, психіатр автор науково-популярних книжок.

Народився майбутній автор у Вашингтоні 1930 року. Ще у дитинстві Ірвін проводив багато часу за читанням книг. Після закінчення школи він вступає до університету Джорджа Вашингтона, після нього продовжує навчання у Бостонському університеті, який закінчує у 1956 році й отримує ступінь доктора медицини. Після закінчення навчання Ірвін два роки служить в армії, а саме працює у військовій лікарні. Після закінчення служби він влаштовується на роботу в Стенфордський університет.

Ірвін Ялом вважав, перш за все, що для кожного пацієнта лікар повинен винаходити новий вид психотерапії, бо у кожного є унікальна історія. Основою цієї «нової» терапії служить терапія, побудована на міжособистісних «тут і зараз» між пацієнтом і психотерапевтом, на взаємних одкровеннях.

Творчість

Ірвін Ялом у всьому світі відомий, як автор науково-популярних бестселерів його книги перекладені більш ніж на 20 мов світу. Головна перевага його книг у тому, що він доступно і зрозуміло пояснює наукові терміни й навіть люди, які не мають ніякого відношення до психології розуміють, те що автор хоче нам сказати.

Ірвін Ялом дебютував, як письменник у 1970 році, коли у світ вийшла його перша книга — «Групова психотерапія. Теорія й практика», але окрім науково-популярних робіт Ірвін Ялом у своєму доробку має також більше ніж 10 виданих художніх творів. У них автор вміло описує своїх героїв та їхні вчинки від чого читати його книжки просто не може бути нудно. Однією з найбільш популярних книг письменника є — «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта». Попри те, що книга була видана, ще 30 років тому вона і досі займає перші місця у рейтингу найкращих книг по психології. У ній Ірвін Ялом пояснює, що таке психоаналіз, як він діє, розповідає про екзистенційну психологію модель якої він розробив.

Українською мовою книгу — «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» видало видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» одразу ж після її виходу книга попали у топ-продажів серед українських читачів.

Також популярністю серед читачів користують й інші книги автора, зокрема: «Мамуся та сенс життя», «Вдивляючись у сонце: життя без страху смерті», «Коли Ніцше плакав». Остання книга була екранізована у 2007 році.

Значний вплив на Ірвіна, як на письменника здійснила його дружина Мерилін Ялом, яка є популярною письменницею в Америці та пише жіночі романи.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Страшна знижка до Halloween!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 01.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%