Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/irina-vilde/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірина Вільде - книги та біографія

Ірина Вільде

Повне ім'я:Дарина Дмитрівна Макогон

Ірина Вільде - українська письменниця, депутатка Верховної Ради УРСР, лавреатка Шевченківської премії 1965 року, очільниця Львівської організації Спілки письменників України (1965-1966 роки).

Її справжнє ім’я - Дарина Дмитрівна Макогон, майбутня письменниця народилася 5 травня 1907 року у Чернівцях, у 1923 році родина Макогонів переїхала до Станиславова, саме тут вона здобула освіту в гімназії та потоваришувала з Дарією Цвек.

Стартом письменницької кар’єри Ірини Вільде вважають 1930 рік, саме тоді в газеті «Діло» було видано її дебютне оповідання «Поема життя».
У 1935 році Дарина Макогон бере псевдонім Вільде (дика/нескорена), під яким вона публікуватиметься впродовж багатьох десятиліть.

Книги Ірини Вільде - це новели, повісті, оповідання та декілька виданих романів, серед найвідоміших творів письменниці:

До 1939 року Ірина Вільде випустила приблизно 50 творів короткої прози, есеї, нариси та чотири повісті, її творчість - це багатогранне поєднання історичних подій, закручених життєвих сюжетів й роздумів про мораль та щастя, драматизм й комічність людського життя.

Тонкий психологізм та глибину сюжетів письменниці оцінить кожен читач, варто лише купити книги Ірини Вільде в інтернет-магазині Книгарня «Є» й поринути в читання.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image